Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit mondjak anyának? Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak anyának? Miért nem engedi, hogy szedjek fogamzásgátlót? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Nagyon szokott fájni a hasam, 7-8 napig menstruálok, pattanásos a homlokom, és 50 kg vagyok, hízni is akarok, ráadásul 3 éve van barátom, hosszú távra is tervezünk még, és jó volna már úgy szexelni, hogy el is mehessen bennem... Ezért szeretnék szedni gyógyszert. de anyukám nem engedi meg, folyton a hormonokról dumál, hogy nem tesz jót stb. jól össze is vesztünk -.- :( 18/L
2010. máj. 11. 19:00
1 2 3
 1/26 nielindi ***** válasza:

anyukám is mindig b*szogatott, h ne szedjek gyogyszert. ö még abban a tudatban él, h a fogamzásgátlo egy hatalmas hormon bomba. a ami gyogyszerek már alacsony hormontartalmuak. én elmentem dokihoz, felirattam a gyogyszert, és azota is szedem.


23/L

2010. máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem próbáld meg neki elmagyarázni, hogy mennyire fontos ez neked. Biztos megérti, viszont ha nem, 18 évesen szerintem már te is vehetsz :D
2010. máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
A legjobb ha elkísér az orvoshoz és az orvos mondja el h mennyire nem káros a mai fogamzágátló!Sok sikert!
2010. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
19.02, igen elmúltam már 18 és vehetek is magamnak, de amíg ő keresi meg a pénzt rá és vele élek, addig sztem alap, h beleszólása van a dologba... és amúgy is a lánya vagyok...
2010. máj. 11. 19:11
 5/26 nielindi ***** válasza:
elsö vagyok: én olcso gyogyszert szedek.~2500 ft 3 honapra. ez nem akkora összeg amit ne lehetne összesporolgatni.
2010. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy van beleszólása, és ő adja rá a pénzt! De neked meg jogod van azt tenni amit szeretnél! Gyüjtenék rá pénzt és szedném... enyi.. Egyébként nem kell 18 nak lenned ahoz hogy szedhesd! A barátnőm 17 évesen kezdte el szedni!
2010. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
mondd neki hogy akkor nem fogamzásgátlót viszel haza hanem egy gyereket :D választhat melyik a jobb :D
2010. máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
48%

Talán azért nem engedi, mert tökre nem tudja senki, hogy milyenek a hosszútávú hatásai ezeknek a hiperszuper alacsony hormontartalmú gyógyszereknek. Azért ezek nem olyan régóta vannak forgalomban. Aki újabb fajta gyógyszereket szed, még valószínűleg nem szeretne gyereket, tehát még nem nagyon hagyta abba. Szóval a hosszú távú hatásairól nem lehet olyan sok mindent tudni.

Teszem hozzá, ez az én magán véleményem, nem kell vele egyet érteni. Csak azért írtam le, mert lehet anyukád is úgy gondolja, mint én.

Ha mindenáron szedni szeretnéd, akkor kérdezd meg, hogy ugye nem szeretné, ha megszakítással védekeznétek?

2010. máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ne mond meg és kész.
2010. máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Na megint itt egy okoskodó..xD már bocsi, de te aztán biztos tudod, aki nem is szedi meg nem is jártas a témában -.- de lebeszélni azért tudod az embert
2010. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!