Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben ti elhívnátok...

Ilyen helyzetben ti elhívnátok (és szívesen látnátok) a párotok szüleit vendégségbe?

Figyelt kérdés
A párommal a szüleimnél élünk (külön szint, külön közművek...). Anyósomék, ha látogatóba jönnek, mindig van valami megjegyzésük a szüleimre, a házra vagy a kertre, persze mindig csak rossz értelemben. Szerencsére a szüleim ezt nem tudják, de engem nagyon bánt, egyre inkább nehezemre esik nem beolvasni nekik és már jobban örülnék, ha nem is jönnének hozzánk. A párom már számtalanszor beszélt velük, hogy fejezzék ezt be, de semmi haszna nem volt. Anyósomék észrevették, hogy csökkent a meghívások száma, ezen még ők sértődtek meg.
2012. máj. 20. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szólnék hogy ha nem fejezik be, akkor nincs amiért menjenek. Nem hiszem el, hogy nem veszik észre magukat...:-S
2012. máj. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak kritizálni meg belekötni jönnek ide a dolgokba akkor nem. Szerencsére nálunk nincs ilyen gond mi is együtt élünk párommal a szüleimnél külön lakrészben csak nekünk az udvar hátsófelében van a házunk egyedül víz az ami közös. Nálunk sosem kötnek bele a dolgokba sőt dicsérik szerencsére meg őket szívesen látjuk mert apósom nagyon jó fej laza ember anyósommal sincs gondom sőt jó barátnők anyámmal, mert anyámnak osztálytársa volt gimiben. De ha olyan lenne mint nálatok akkor én nem hívnám el őket mert én azt nem fogom hallgatni ha valaki csak kritizálni jön ide.
2012. máj. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ők szoktak hívni,vagy egyoldalú a vendégség?Egyébként nem kötelező eltűrni a flegma megjegyzéseiket,ezért nem kell meghívni.Had duzzogjanak.
2012. máj. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell őket meghívni. Ha akarnak titeket vagy a párodat látni akkor menjetek ti hozzájuk.
2012. máj. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha a párod már nem egyszer beszélt velük és ennek semmi haszna, itt volna az ideje, hogy te oszd ki őket. NYilván meg fognak sértődni, de az biztos, hogy többet nem kellene hallgatnod a negatív megjegyzéseiket. A párod pedig szerintem melléd állna, úgyhogy nincs mitől tartanod. Következő ilyen megnyilvánulásuknál szépen oszd ki őket.
2012. máj. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ti szoktatok hozzájuk menni?Bár gondolom nem szívesen mész/mennél hozzájuk látogatóba :/


Én nem hívnám őket.Milyen jogon kritizálják azt a házat,amiben a szüleid munkája van benne?PFFF szerintem annyira unalmasak, hogy ezen töltik ki az idejüket...

2012. máj. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!