Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom kifordult magából. Ti...

Párom kifordult magából. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Pár hete teljesen más mint lenni szokott. Mindig felemeli a hangját velem szemben, flegma és bunkó velem. Nem lehet vele beszélni. Vagy nem reagál arra, ha szóba hozom, vagy elhárítja, hogy ne idegesítsem fel. Nekem nincs igazán senkim akivel beszélhetnék, suliban sincs senki, és amúgy se. Persze, őt soha nem terheltem a bajaimmal. Én mindig meghallgattam a munkahelyi dolgait, a szexel sincs különösebb baj, bár mióta ilyen velem, ezt-azt "nem kap" meg. Ha megbánt nem kér bocsánatot. Mindig voltak civakodások, hogy nem tetszett neki ha nincs pólója, de hát nem vagyok bejárónő, el tudja vinni ő is a szennyesig, onnantól pedig pikk-pakk megcsinálom. Meg ilyen apróságok. De mostanában, ha elmegyünk valahova, jól elvagyunk, és egyszer csak bepöccen, fel emeli a hangját, és flegmázik velem. Ha hülye vagyok, vagy nyűgös akkor bocsánatot kérek, beismerem. De most nem tudok rájönni. Olyan türelmetlen, de nem hajlandó elmondani mi a baja. Teljesen kivagyok, már levegőt se merek venni mellette, valami baja úgyis lesz vele. Nem érdekli, hogy mikor mivel bánt meg. Volt más is akiknél ilyen változás történt? Hogy oldódott meg? Segítsetek...
2012. máj. 20. 11:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Csak pár hete ilyen (talán 2-3) és túl régóta vagyunk ahhoz együtt, hogy annyiban hagyjam a dolgot. De nem régóta ahhoz, hogy megunás lenne a dologban.
2012. máj. 20. 17:46
 12/14 anonim ***** válasza:

Ilyenkor többnyire nő van a dologban!

Lelkiismeret furdalása van, de nem tud mit kezdeni vele!

Nézz kicsit utána!

2012. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Felesleges, ha akarna se tudna. Sokat dolgozik, (Ezt biztosra tudom, bármikor be mehetnék megnézni, és a beosztását is le szokta fényképezni, hogy ne kelljen mindig kérdezgetnem)vagy éppen itthon gépezik vagy alszik, Bátyám itthon van, úgyhogy tudnám, ha nem itthon lenne. Másik lány kihúzva. Lassan végez, kíváncsi vagyok, hogy fog ma viselkedni, vagy hajlandó lesz e beszélgetni, bár nem hiszem, hárítani fog, mondván fáradt. De akkor nem fogunk tudni mikor beszélni.
2012. máj. 20. 21:24
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne légy benne biztos, meg tudják oldani! Leleményesek! Én utána néznék! Főként a GÉPEN!
2012. máj. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!