Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az anyukámmal?...

Mit csináljak az anyukámmal? Teljesen kifordult magából!

Figyelt kérdés
Állandóan csak azzal foglalkozik, hogy hogy néz ki, hány kiló, meg milyen a sminkje. Régen soha nem volt ilyen,apukám nem szerette/szereti a sminket, de mostmár telibe leszarja az egész családot,többet áll a mérlegen mint mellette.Nem is úgy viselkedik mint egy anya, ha hazaérek azzal fogad,hogy:-Ugye jól nézek ki?Szereted még az anukádat???AZ IDEGEIMRE MEGY!!Aztán a köv. mondata:-Hát, nagyanyád már megint fel***ta az agyamat...Folyton a mamámat szidja(anyósát), pedig semmi oka rá.Aztán néha megkérdezi,h h vagyok,de tudom,h ez se érdekli,mert ahogy elkezdek neki mesélni vmit,egyből közbevág.Engem nem zavar,ha 39 évesen jól akar kinézni,de attól még maradhatna az anyukám,nem?Meg folyton azt várja el,hogy a barátom vegyen nekem bérletet,meg fizesse a fogszabi részletét,meg a gyógyszert...stb.Mi van vele??
2009. ápr. 8. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Te hány éves vagy? Gondolom nem 10-12, ha már van barátod, akinek pénze is van. Vagy csak anyukád gondolja így?

Elég fura, amiket írtál. Olyan, mintha a második kamaszkorát élné, mikor még csak a kinézete érdekelte, hogy minél csinosabb legyen... Nem akarlak megbántani, de nem lehet, hogy van valakije?

2009. ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez az! Tapintatosan ki kéne puhatolni.Vagy apát ráuszítani, hogy udvaroljon már egy kicsit a nejének!

Téged elsősorban a szüleidnek kéne eltartani, nem a barátodnak.

Kérdezd meg: Anyám, szerelmes vagy talán?

Biztos meglepődik, de jobb lenne kiugrasztani a nyulat a bokorból.

2009. ápr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

vagy csak változó korban van, klímaxol, és így éli meg. Ez a férfiaknál a kapuzárási pánik, a nőknél meg a változókor.

Rádöbbent, h öregedik, és h innentől csak több ránca lesz, és megijedt, h nem fog tetszeni nektek... Szerintem a legtöbb, amit tehetsz, h melléállsz, támogatod, mondod neki, h szereted, és sokat beszélgetsz vele. Reméljük hamar túljut rajta. :)

2009. ápr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
39 évesen klimax? Ne már...
2009. ápr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

23:25 - Simán... Ismerek valakit, aki 40 évesen be-klimaxolt, a nőgyógyásza is nézett nagyokat, de még 50 sincs, és biológiailag már nem lehet gyereke, és túlvan a változó koron. (ettől függetlenül egy elviselhetetlen buta perszóna, de ez nem tartozik ide)


Szóval lehet klimax is, lehet, hogy magányosnak érzi magát, hiányolja a törődést, attól, hogy valaki családanya, még neki is hiányozhat egy kis lazulás, hogy foglalkozzanak vele, megkérdezzék, hogy van, meghallgassák, leülhessen pihenni, elmehessen szórakozni... stb. Az én anyukám is nagyon hiányolja, és bár apámmal pocsék a házassága, de ha eljön velem néha valahova, akár csak járkálni, vagy valami ingyenes programra, (nemrég pl. elvittem egy ingyenes sminkelésre a belvárosba) akkor teljesen kikapcsolódik, és jobb a hangulata. Ő is ember, te is leszel ennyi idős, megvan az ideje a szórakozásnak is mindenki életében, ugyanúgy, ahogy a feladatoknak.

2009. ápr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy ez abból jön, hogy szeretné, ha észre vennék, mint nőt. Persze ezt nem így kellene intézni meg téged kérdezgetni. Beszélj apukáddal, hogy vigye el egy vacsorára ahol meg tudják beszélni, hogy mi is hiányzik neki az életéből. Ez egyértelmű kompenzáció. És 39 éves, szerintem is kezd afelé a kor felé haladni, mikor biztatni kell, mert öregebbnek érezheti magát. Sokak nehezen fogadják el, hogy lassan 40 évesek lesznek. Azért az már nem 20 és ezt nem tudják feldolgozni. Van ilyen. Nem kell egyből arra gondolni, hogy van valakije. Ha lenne valakije, akkor azt kérdezné meg, hogy tetszik-e, nem pedig a gyerekét.
2009. ápr. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fölösleges tippelgetni, hogy vajon mitől változott meg. Szerintem ülj le vele beszélni, és mondd el neki hogy érzel a viselkedésével kapcsolatban, örülsz neki, hogy ad magára, és nem hagyja el magát, de több figyelmet kérsz az életéből, mert szükséged van rá. Amikor meg szidja a nagymamádat, tereld el a szót, vagy kérd meg, hogy hagyja abba.
2009. ápr. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van ilyen, hogy korai klimax, még huszonévesen is előfordulhat (- a természet "csodája" ...:((

De én azt gondolom, hogy Anyukádnak egyszerűen csak szeretethiánya van, tetszeni szeretne, mint nő. Nem lehet, hogy Apukád egy kicsit elhanyagolja?

2009. ápr. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát igen, a házasságuk sosem volt felhőtlen, de tuti, hogy nincs senkije, mert mindenbe beavat(ennyi pozitívum):) Mindig azt mondja, hogy őt nem zavarja, hogy öregszik, az sem érdekli ha már ráncos lesz, csak a korosztályában akar kitűnő jelenség lenni. Azt veszem észre, hogy folyton azt várja el mindenkitől, hogy megdícsérjék a külalakja miatt.Ez nem gyerekes egy kicsit? :S Támogatom én, dehát most én is szívesen vennék tőle egy kicsit cserébe.
2009. ápr. 9. 10:57
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy 19 vagyok. És szerintetek mamámat mért útálja ennyire? Féltékeny?
2009. ápr. 9. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!