Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek befolyásolja az a...

Szerintetek befolyásolja az a sikeremet a párkeresésben, hogy dohányzom?

Figyelt kérdés
22L

2012. máj. 20. 21:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy nem dohányzó pasinál igen.
2012. máj. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Bár emiatt ne aggódj, én pl. nem dohányzom, és valahogy még soha sem volt dohányzó párom, a helyzet sosem úgy jött. Egyébként úgy látom a dohányzó emberek, pont emiatt könnyebben ismerkednek, szóval hajrá :)
2012. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A nem dohányzók elég gyakran élből elutasítják a dohányzókat (én is). Gyűlölöm a cigifüstöt, a legkisebb mennyiségben sem szeretném soha otthon érezni.
2012. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%

Én nem járnék dohányzó férfival, a párom meg nem járna dohányzó lánnyal.

Egyetlen előnye nincs a dohányzásnak káros mindenre és mindenkire, gyenge jellemre vall. Sajnos az én szüleim is hosszú hosszú évek óta dohányoznak, volt időm megutálni.


Szóval nálam kizáró jellegű a dohányzás...

2012. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is elképzelhető, hogy egy nemdohányzó pasit esetleg zavarna. Egyébként ha komoly kapcsolatra vágysz, mindenképp érdemes lenne letenni, mert elég sok problémát fog okozni a későbbiekben, elég, ha a gyerekvállalást, mint olyat említem..
2012. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

Én járnék veled így hogy dohányzol.

Én is cigizek, de ha nem cigiznék akkor se zavarna.

Vannak olyanok akik kifejezetten undorodnak a cigitől.

Náluk szerintem nincs esélyed.

Ezt kb úgy képzeld el mintha lenne egy pasi aki jól néz ki okos meg minden, de mindig büdös :D

2012. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem nem befolyásolja. Ha nem dohányoznál, akkor magad zárnád ki a dohányzókat :)

De különben ha valakivel egymásba szerettek, akkor ilyen apróság nem akadály. Én is dohányzom, de volt egy barátom, aki nem bírta, miatta közel két évre le tudtam tenni. És nem okozott nehézséget, mert a szerelem miatt tettem.

2012. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindenkinél, ismerek olyan párt, ahol az egyik fél nem szívja és nem érdekli, hogy a másik igen. Persze ez a ritkább eset.
2012. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
65%

Gyűlölöm ha egy csaj cigizik.

14/f (természetesen én sem szívok)

2012. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon befolyásolja. Egyébként az nem zavar hogy amit most teszel annak később az utódaidra nézve lehet káros hatása, úgy értem gondolom még nem zavar, de ha gyerekeket akarsz, nekik nagyon rosszat tesz akkor is ha évekkel előtte leteszed. Nem becsmérlés, csak érdekel hogy mit gondolsz erről.
2012. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!