Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az boldoggá tenne ha lenne...

Az boldoggá tenne ha lenne már családom?

Figyelt kérdés
Már régóta úgy érzem szeretnék gyereket, 2 barátnőm is mostanában szült, éldegélnek hármasban a párjukkal meg a babájukkal. Olyan üresnek érzem az életem, nincs párom, nincs munkám, kb haszontalan vagyok. Nem járok el szórakozni csak itthon elvégzem a házimunkákat, főzök, bevásárlok stb. Saját magammal sem vagyok kibékülve, ha kicsit csinosabb vagyok akkor bámulnak, zavarba jövök és 2elszégyellem" magam, ha meg visszább veszem magam akkor meg slampos, semmilyen vagyok, és akkor meg azért rossz.
2012. máj. 21. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt az ideje,hogy szórakozz, ismerkedj :)
2012. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én nem tudok...Nőkkel, lányokkal nincs gond, de a férfiak társaságában megnémulok, zavarba jövök. Vagy néma leszek, vagy bunkónak tűnök ha olyannal kell beszélni aki tetszene. És pl ha egy olyan pasi próbál velem beszélni aki tetszene, akkor csak hebegek-habogok, lezárom a beszélgetés, és ott hagyom, aztán meg mikor hazaérek akkor jut eszembe hogy "Miért nem mondtam ez vagy azt"...Reménytelen vagyok....
2012. máj. 21. 14:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy reménytelen, csak mindig egyedül vagy,és ezért agyalsz ilyen dolgokon.

Foglald el magad valamivel, ne pörögj ezen a "szerencsétlen vagyok" dolgon.

Minél jobban ezen agyalsz, annál rosszabb lesz.

2012. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!