Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta anya vagy mire van időd...

Mióta anya vagy mire van időd a gyerek mellet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Nagyjából amire előtte. Nyilván összességében kevesebb szabadidőm van és jóval nagyobb szervezést igényelnek a dolgok, de azért amire akarok, arra tudok időt szánni.


Pl. sport, barátnőzés, kozmetikus, fodrász..


Régen akár spontán is szerveződtek programok, ma már ilyen nincs, de ha előre megszervezzük, és van időm gondoskodni a gyerekfelügyeletről, akkor minden további nélkül részt veszek a programokon.

2012. máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Semmire....
2012. máj. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Az első, kb. 16 hónapban szinte semmire, de azóta már egyre több dologra.:)
2012. máj. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én még nem dolgozok, így elég sok mindenre.

Heti 3x megyek edzeni 6-7 között, heti 1x van szabad estém. Korábban sem volt több programunk.


Bulizni nem jártunk, a barátainkkal közös kerti partikra pedig tudjuk vinni a lányunkat is. Ahogy a dohánytilalom miatt most már cukrászdába, étterembe is.


Az első 3-4 hónap volt nagyon durva, mert akkor még nem volt napirendünk, én szoptattam és nem nagyon szerettem úgy elindulni, hogy vagy sírni fog az éhségtől vagy nem. Amióta van napirendünk, lehet tervezni.

2012. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mint az első..macerásabban,szervezéssel,de ugyanarra,mint előtte..A férjem szerencsére sokat segít(kozmetikushoz,fodrászhoz megyek,ő vigyáz rá),barátnőzni viszem magammal,takarítás,főzés,stb. muszáj mellette is,(szintén sokat segít a férjem),sport,este,miután elalszik általában..házasélet szintén miután elaludt a gyerek...

Fél 9körül már alszik,mi meg olyan éjfél körül fekszünk le,szóval nekem sincs okom panaszra(most múlt egy éves)

2012. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első évben még nagyon macerás volt de onnantól elkeztem egy szakmát tanulni estisuli heti 3szor.

Ilyenkor apuka csiszolgatja gyermekvigyázási képességeit.

Ismerősök olyan havi - másfélhavonta alkalmakkor néhány órára ha csak egy barátnővel akkor úgy csinálom, mondjuk süti, fagyi vagy csak egy üditő aztán séta, bevásárlás kaja vagy ruha féléket nekem vagy gyerkőcnek. Így a "fontos" is le van tudva s nem egyedül tettem, felfrissülhettem közben.

Már leköti pár mese vagy a joghurt, kismotor melettem addig elintézem délelött a mosogatás-főzés-mosás szent hármasát s alvás alatt a felmosást vagy pihit. A gond addig volt míg rájöttem mit mikor lehet/kéne de így se ragyog a ház mégse kapok rata már vérszemet. belenyugodtam. :)(pl az ablak...) A fő gond az elszakadás volt, míg nélküle keztem/merészeltem elmenni akárcsak postára, boltba. A lelkiismeret nehezítette meg, hogy úgy léptem ki az ajtón, hogy ő mindig sírt. Azóta rájött anya hoz finom haminak valót a táskákban így "elenged" könyebb szívvel. :)

2012. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!