Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eléggé zavar egy dolog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé zavar egy dolog a kapcsolatomban. Akik hasonló helyzetben vannak őket is zavarja? Vagy hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
21F vagyok, a barátnőm 18. A helyzet az, hogy 3an vagyunk testvérek és sajnos mind3-an egy szobán osztozunk. Ezért a barátnőmmel nem tudunk nyugodtan kettesben lenni, szóval ha nálam van akkor csak beszélgetünk max. Viszont neki van külön szobája, szóval nála nagyon jól elvagyunk. Épp ezért az esetek 90%-ában nála vagyunk. Ez engem eléggé zavar, hogy állandóan ott lógok és nálam meg olyan keveset vagyunk.
2009. dec. 28. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez zavar. És mi mit csináljunk? Bérelj lakást. Más ötletem nincs.
2009. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
lépj túl a dolgon. Ezt dobta a gép. De ha tényleg ennyire zavar, akkor szervezz olyan programot, amit nálatok is csinálhattok. Vagy küld a tesóidat moziba :D
2009. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
igen elég zavaró lehet,menj dolgozni ha van rá lehetőség és vegyél egy lakást,vagy adj pénzt a tesóidnak hogy menjenek "fagyizni"...
2009. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnődet ez a dolog nem zavarja akkor téged se. úgy szeret és fogad el ahogy vagy és amilyen körülmények között élsz. Majd egyszer eljön az is, hogy nálatok együtt tudtok lenni csak kettesben. Inkább élvezd, hogy úgy szeret téged ahogy vagy.
2009. dec. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én is ilyen helyzetben voltam pár évvel ezelőtt. A báttyám és köztem olyan volt a kapcsolat, hogy megbírtuk beszélni és egyezkedtünk. Nem tudom, hogy milyen idősek a testvéreid, de mi így oldottuk meg. Egyszer én maradtam otthon a barátommal addig ő haverozott, másik alkalommal fordítva, néha még az együtt alvást is meg tudtuk oldani így. Ha olyanok a szüleid, akkor kérd az ő segítségüket is.
2009. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
engem a barátom el sem visz hozzájuk...
2009. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!