Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zavar ez a dolog a...

Nagyon zavar ez a dolog a kapcsolatomban. Tud_nátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a barátommal és tanácsot,véleményt,tapasztalatot,vagy egy pár megfontolandó szót szeretnék hallani/olvasni Tőletek.

Én 19/L ő 20/F.

Neki volt 4 éve egy 2és fél évig tartó kapcsolata. A lányt nagyon szerette, ő volt az első hatalmas szerelem az életében.

Most én érzem,hogy hasonló fog kettőnk közt kialakulni,mert érzem,hogy olyan érzéseket tetteket,szavakat váltok ki belőle,amiket rég nem érzett/nem mondott. Persze még az elején vagyunk.

DE. Kicsit (...kicsit??nagyon!) zavar hogy újra és újra előjön a régi csaj. Nem úgy hogy beszél róla. Csak ha valamiről eszébe jut,akkor mondja.

Nekem ez nagyon rossz ,mert olya érzés,mintha én soha nem tölthetnék be hasonló szerepet az életében. Hatalmas kisebbségi komplexust okoz ez nekem annak ellenére,hogy tudom,szeret.

:(


2011. máj. 13. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
MI több, mint 1,5 éve együtt vagyunk, de még mindig előjön néha az ex. Nah nem úgy, hogy de jó lenne megint, hanem csak sztorik róla. Szerintem ez teljesen normális. Persze néha puffogok magamban, amikor róla van szó, de én is szoktam az exről beszélni.
2011. máj. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi úgy vagyunk vele, hogy mind a ketten tudunk a másik nagy exéről, de már nagyon régen nem beszéltünk róluk. Nem jó az, ha mindig felemlegetődik, főleg annak, aki a helyére lépett.

Mond meg neki, hogy ez téged zavar, rosszul esik, és ha lehet hanyagolja már a témát. Biztosan meg fogja érteni, ha másképpen nem akkor pár percig áradozz a te exedről neki, majd kérdezd meg, hogy hogy esett neki. Ha nem is mondja ki, de biztosan úgy fog érezni, mint te.

2011. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt jelezned kéne neki hogy ne hozza fel ,mert ez neked eléggé rossz érzés.. pl. párommal összejöttünk ő is sokat beszélt az exéről mivel, elöttem hogy találkoztunk, azelőtt egy hónappal szakított vele kb, és meg is értettem hogy felhozza, nem szóltam neki, sőt kivácsiskodtam is ami kár volt.. mert így csak roszabb érzések keringtek bennem, aztán már nme hozta fel szerencsére:), de azelőtt volt egy barátom aki még többször felhozta a barátnőjét és mondtam neki ha lehetne ezt hanyagoljuk, mert bennem ez rossz érzéseket vált ki, megértette és ennyi volt, szóval rosszul tűrném ezt én is, és szerintem ezt jelezzed neki így ahogy írta, megmondod neki hogy benned ez rossz érzést vált ki, és ha megkérhetnéd többet ne hozza szóba, mert az már egy lezárt téma, a múlté, és most te vagy a jelen, a jövő jelenleg:)
2011. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bocsi rosszul írtam a lány szakított vele..
2011. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm!

legközelebb megmondom neki! :)

2011. máj. 13. 17:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Jelezd felé, hogy rosszul esik neked, de azért néha csak előkerülnek ilyen történetek is. Minél több közös élményetek lesz, annál kevesebb ;)

Azt meg sose felejtsd el: melletted van, a te kezedet fogja - nem véletlenül :)

2011. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, illetve én is éreztem miatta rosszul magam. Ők két évig voltak együtt és miután mi is eltöltöttünk két évet utána engem már nem érdekelt. Azért nyugodtan mondd meg a párodnak, hogy ez neked nem esik jól ne várj te is két évet.
2011. máj. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha sokszor szóba kerül és zavar akkor szólj neki,DE az ő előző kapcsolata az életének a része, különösen ha komoly dolog volt az első szerelem meg pláne akkor ez neki is a része valahol (nem tudom ez így érthető-e?) így természetes hogy beszél róla és kis mennyiségben neked is el kell viselned mert ez hozzájárul ahhoz, hogy ő milyen. Szerintem csak azért viseled nehezen mert neked nem volt hasonló, de hidd el ez nem jelenti azt hogy téged nem kevésbé szeretne vagy ilyesmi.
2011. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha legközelebb feljön, mondd neki bátran, hogy ez neked rosszul esik, ha lehet mellőzzétek


voilá :)


az én barátnőm is mindig sztorizgat mindenféléről, ezekbe beletartozik egy ember, aki nagyon hajtott rá (összejövés szélén voltak mindig, de nagyon komoly volt). mondtam, hogy nekem nem jó érzés ezekről beszélni, hallani ezeket, tehát kerüljük, ha lehet. nincs ezzel probléma :)

2011. máj. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!