Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meddig kell...

Szerintetek meddig kell eltartani valakit, aki nem akar dolgozni?

Figyelt kérdés

Párom húga 6 hónapja költözött fel hozzánk Pestre, hogy találjon munkát. De neki nem jó bármilyen munka, mindig van kifogás. Én bankban dolgoztam (most gyed-en vagyok) két kolléganőm váratlanul felmondott, felajánlottam neki hogy elintézem, hogy behívják interjúra. De ez sem jó neki, mert "mit fognak szólni a barátok, hogy bankban dolgozik???" meg "szerdán 6ig kell lenni, az sok". Ezen jól összevesztünk.


Párom is kezdi elveszíteni a türelmét. Az első pár hétben sokat segített, fizette néha a bevásárlásokat de azóta semmi.


Ti mit tennétek?


2012. máj. 22. 13:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tudod felajánlani a munkát? 2 éve itthon vagyok, egyedül nevelem a gyerekemet, bármit elvállalnék, főleg bankit..
2012. máj. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kihajítanám, vagy lakbért kérnék.
2012. máj. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a szüleit bíznám meg, hogy beszéljen a fejével, vagy a férjemet. Az a véleményem, hogy te semmiképpen ne mond meg neki a véleményedet, ha nem akarsz rosszba lenni a családdal.
2012. máj. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyáltalán nincs hova mennie, és nem talál semmilyen munkát, akkor támogatni kell, ha tudjátok. De ha ő finnyássági alapon nem vállal el egy munkát, akkor ki kell dobni a házból, és megmondani, hogy kezdjen magával, amit akar. Akkor majd ráfanyalodik a munkára, és nem fog nyafogni.
2012. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is ajánlhatnátok munkát mert 1 éve nem találok de bármi jo lenne!
2012. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Miniszter elnök szeretne lenni, hogy a banki munka büdös neki?

Ahogy előttem is írták, lakbért kérnék, fizesse magának a kajáját, vagy menjen ahova akar. Ott a babátok, neki jut kevesebb azzal, hogy a párod ingyenélő hugát is eltartjátok.

2012. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, ez azért sok! Pályakezdőként nyelvvizsga híjján lassan azt mondom, h szinte bármit megcsinálok! Oké, azért állatkertbe ketreceket nem igazán takarítanám :D De banki meló? Basszus, simán bevállalnám, ha értenék hozzá! Szórólapozás, bármi! Nehogymár őkegyelme ennyire válogatós legyen! Akkor menjen a híd alá!
2012. máj. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
ááááá....komolyan mondom nem normális...inkább örülnie kéne, hogy elintéznéd neki...hányan mit meg nem adnának egy normális munkáért
2012. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ultimátum: Egy hónapja van elhelyezkedni. Ha nem, mehet vissza anyuci szoknyára csücsülni!
2012. máj. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm-értelmes, sokat tanult lány-meg kaszinóban pénzosztó! 12 órát kell egy miniruha-magassarkú kombóban állnia, és zsetont-pénzt adni a részeg, kekeckedő vendégeknek.


Na ez a megalázó meló, nem a banki alkalmazott!

Itt nem számít a családi kötelék, Ti mindent megtettetk érte!

2012. máj. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!