Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi helyzetről? Válás utáni viszony?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi és egy nő, akik 5 éve elváltak, előtte 13 évig voltak együtt.

A Válás után egy hónappal a férfinek, 3 hónappal a nőnek is új párkapcsolta lett, mindkettejüknek tart a mai napig is.A nő hozzá is ment a párjához és van egy 1 éves kisfiú is.

A férfi és a nő között ( a volt házaspárok) pár hónapja ismét szexuális viszony alakult ki heti 1-2 alkalommal a jelenlegi párjuk háta mögött.


Mi a véleményetek erről?


2012. máj. 22. 16:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Te jó ég, ennyi volt, hogy váljunk, ő meg igent mondott?

Én is válok, de nálunk nem így ment, többször próbáltuk újra, de nem ment, elköltöztem, de még gondolkodtam, hátha csak le kell nyugodnom. Persze nem mindegy, hogy engem cseszegetett a férjem, állandóan jött könyörögni, és nem tudtam érezni hiányát, pedig mondtam neki, hogy ez lenne a célom. Most már beadom, nem jó semmi sem. Ez nálunk kb 1 év leforgása alatt történt. És nem kerestünk mást eddig sem! Majd ha vége a válópernek, remélem megegyezünk.

Azt hiszem ők nagyon elkapkodták. És hamar jött a köv. kapcsolat. Csak azt nem értem, ha megbánta a nő a válást, miért nem hagyta el a köv. férjét, ha vele nem jó? Még mielőtt lett volna ott is gyerek....

Most meg, ahogy már írták, gusztustalan amit művelnek. Tisztára mint a született feleségekben, vagy a melrose place-ben. Mindenki mindenkivel....

2012. máj. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tehát egy ötéves gyerek mellett hirtelen felindulásból elváltatok?

Hát nem tudom. Azt mondják az ember a zsigeri döntéseit jobban megbánja, mint azokat, amiken sokat gondolkozik és megfontoltam hoz meg még akkor is, ha mindkét fél döntés esetleg hibásnak bizonyul utólag.

Régen a nagyanyám azt mondta, nagyon lenézték azokat a nőket, akik elhagyták a férjüket, aztán visszamentek hozzá. Azt mondták, ha egyszer elmegy valaki, aztán ahhoz tartsa is magát.

Én is úgy gondolom, hogy megcsalás, nem számít, hogy házasok voltatok. Nekem új párként talán még rosszabbul is esne így, mintha idegennel történne. Főleg, hogy jóban vagytok, egy asztalnál ültök és igazából még azt sem lehet mondani, hogy az új pár is megtette, mert nem miattuk ment tönkre a házasság, később kerültek képbe.

Én el tudom képzelni, hogy egy ilyen megfontolatlan döntés után még érez egymás iránt valamit ez a pár. 13 év nem múlik el nyomtalanul. És biztos kiélezi ezt, ha az új kapcsolatban esetleg valami kevésbé működik.

Nekem nem szimpatikus az ilyen összevissza élet. Még ha nem lenne gyerek az új kapcsolatban, azt mondanám talán, hogy lehet, hogy hiba volt válni és inkább legyen együtt a család, de így? Nem lehet öt évente párt cserélni.

2012. máj. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!