Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg pszichológusra lenne...

Tényleg pszichológusra lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor megismertem egy srácot és beleszerettem (első szerelem). Majd különváltak útjaink , de ez a srác a lehető legrosszabbat adta nekem szeretetet helyett: szorongást , félelmet , átvert , becsapott , hazudott.. sokáig sírtam utána , depressziós lettem.. aztán jött még egy srác , a haverja.. smároltunk én többször próbálkoztam.. mindig elutasított de már őt is nagyon megszerettem és nem akartam elveszíteni és ekkor jött az idegkimerültség (ma állapította meg a doki). Felépítettem magamnak egy álomvilágot , amelyben arról álmodoztam , hogy visszajönnek mindketten és jó lesz.. és "ellenségnek" véltem mindenkit aki mást mondott.. aztán felébredtem , de utána meg jött az érettségi és a félelem hogy nem jutok be az egyetemre.. majd összevesztem az egyik barátnőmmel...

18/N


2012. máj. 22. 16:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki egyébként a kérdést mert legjobb bnőm mondta nemrég , hogy vele jobban meg tudnám az ilyet beszélni.. csak a családom nem tud róla.. illetve nagyrészt anya igen.. :/
2012. máj. 22. 16:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp és minél hamarabb. És kivételesen nem rosszindulatból írom.
2012. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, szükséged van rá. Azokat a tahókat meg el kellene felejtened, hamarosan találkozol olyannal akivel rendben lesz minden.
2012. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Úgy látom, nagyon nehéz most Neked. Ami történt nagyon igazságtalan és szomorú. Ha úgy gondolod, hogy most már jobban bízol a környezetedben, érdemes lehet megbeszélni anyukáddal is az egész történetet, talán kevésbé lennél magányos.Ha amiatt aggódsz, hogy ilyen állapotba jutottál, és hogy ez már betegség-e, nagy valószínűséggel nem az, egyszerűen ez túl sok volt Neked, szerintem bárkinek túl sok lett volna. Az egyetem pedig, lehet, nehéz elhinni, de ha egy évet vársz, akkor is ugyanott marad. Egy szakember valószínűleg annyiban használhat, hogy hamarabb leszel depressziótól mentes. Privát üzenetben esetleg ajánlhatok szakembert, ha Bp-i vagy. Ha nem javul az állapotod, nem tudsz aludni, sokat sírsz és alig vagy túl sokat eszel, ha visszamész a dokihoz, valószínűleg ő is fog tudni segíteni.
2012. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!