Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merem megmondani anyámnak,...

Nem merem megmondani anyámnak, hogy pszichológusra van szükségem. Mit tegyek? 17l

Figyelt kérdés

Iszonyat nagy káosz van a fejemben, 2x próbálkoztam öngyilkossággal.

Már évvége körül bejelentkeztem dokihoz, de lemondtam, mert az ofő telefonál a szülőnek, ha nincs a gyerek suliban. Vele meg nem hinném, hogy megtudnám dumálni, hogy szeretnék járni, és ne beszéljen anyámmal.


2011. aug. 6. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
délután is lehet járni
2011. aug. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
iskola pszcihologus, ingyen van, a sulidba van mondthatod azt hogy tovább maradsz valami miatt és senkinek nem kell megtudnia
2011. aug. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Mindenképpen mond meg! Büszke lesz rád, már eleve azért, hogy te szeretnéd ezt az egészet, és segítséget fogatsz el!
2011. aug. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

menj el,a pszichológustól kapsz igazolást is.

én sem mertem elmondani először anyának de aztán elmondtam és nem volt nagy ügy belőle.

nincs ebben semmi rossz.

ha fáj a fogad fogorvoshoz mész,ha fáj a lelked pszichológushoz.

2011. aug. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Lehet nincs is rá szükség! :)
2011. aug. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Anyukáddal nem elég bizalmas a kapcsolatod?Miért nem mered elmondani neki?

Ha ő kedves veled és megértő, akkor mondd el neki nyugodtan, lehet, hogy ő maga is tudna segíteni.

Ha viszont azért nem mondod el, mert rossz a kapcsolatotok, akkor ne törődj vele, mit szólna hozzá, csak keresd fel azt a pszichológust!

2011. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menj a sulipszichológushoz. Ingyen is van legalább.
2011. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Suliban lemész a dokihoz amikor rendel, és ő elküld a kijelölt pszichológushoz.Ha nem szeretnéd, nem szól a szüleidnek.Ingyenes.Annó én is voltam ugyan ennyi idősen.Hidd el nagyon jó.

Az első pár alkalommal nem mondtam meg anyukámnak de miután őt is bevontam kiderült, nagyon büszke volt rám, hogy magamtól elintéztem.

2011. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogyha 2x próbálkoztál öngyilkossággal akkor miért nem küldtek el pszichológushoz.


Mondd el anyukádnak. Ha esetleg jelentős mértékben hozzájárul a "káoszhoz a fejedben" akkor rendezd te.Jelentkezz be mnél hamarabb és ne év végére!


Keresd ki a telefonkönyvből a legközelebbi pszichológust és kérj időpontot, Fog tudni segíteni, illetve tanácsot adni, ha esetleg más a szakterülete fog tudni ajánlani valakit!

2011. aug. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. iskolapszichologus

2. ofőnek 2-3 nappal előtt jelzed hogy x. napon orvosi "kivizsgálásra" kell menned, lesz igazolásod, előtte való nap még szólsz neki és nem fogja hivni a szülőt hogy logsz a suliból.

2011. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!