Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Úgy érzem pszichológusra van...

Úgy érzem pszichológusra van szükségem. Csak magánrendelés van, vagy TB támogatás által is igénybe vehető?

Figyelt kérdés
Már egy ideje lelkileg nagyon lent vagyok, naponta többször is sírógörcs jön rám. Szeretnék egy szakemberhez fordulni aki segítene rajtam, de gondolom ez elég sok pénz. Van TB-s rendelés is, és ha igen hogyan vehetem igénybe? Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 30. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
inkább keress valakit akivel beszélgethetsz. a pszichológus semmire nem jó (tapasztalat)
2012. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem pszichológus, hanem református lelkész vagyok, ha írsz privátot és tudok, szívesen segítek nem csak hitéleti, hanem életvezetési, személyiségfejlődési kérdésekben is.


Előző hozzászóláshoz: A megoldás nem abban van, aki segít, csak egyszerűen tudja kívülről nézni a dolgokat, és tud olyan szempontokat adni, amelyeket te nem látsz - nem azért mert buta vagy, hanem azért, mert benne vagy a saját élethelyzetedben. Természetesen vannak kontárok, de egy rossz tapasztalatból nem lehet egy egész szakmát megítélni, sem azokat, akik abban dolgoznak.

2012. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!