Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszabb lett a helyzet. Most...

Rosszabb lett a helyzet. Most már aztán tényleg nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Nemrég tettem fel ezt a kérdést.


Nos, azóta egyik nap barátom elment anyjához. Nem volt ott 1 órát, de amikor hazajött, láttam, hogy valami nincs rendben. Először próbálta tagadni, de nem hagytam annyiban a dolgot.. Azt nem gondoltam, hogy pénzt adott volna neki, mert nekünk sincs, szóval nem volt miből adjon neki..


Sokkal rosszabb. Ennél még az is jobb lett volna, ha azt a kevés pénzünket is odaadja..


Bejelentette, hogy jövő hónapba vissza kell költöznie anyjához, mert annyira el van adósodva, hogy nem fizet már 2 hónapja semmilyen számlát, házat meg már árverezik.. és, csak úgy tud kimászni anyja, hogyha ő lead a fizetéséből.


Na, de most, ugye van az a helyzet, hogy engem utál anyja, én meg őt utálom. Azt mondta mikor eljöttünk, hogy én oda nem mehetek többet vissza. Kérdeztem barátom, hogy ezzel akkor mi lesz, mert azt mondta, hogy azt szeretné, ha én is mennék vele, hogy megmondja anyjának, hogy csakis kizárólag azért megyünk vissza, hogy ne vigyék el a feje felől a házat..


De, én nagyon félek ettől a helyzettől.. Albérletbe se jobb az igaz.. De egy szinttel legalább feljebb voltunk, mint amikor ott voltunk.. és akkor most kezdődjön minden elölről? :(


Nem tudom mit csináljak.. Tudom, hogy sokan azt fogjátok tanácsolni, hogy szakítsunk, vagy hogy én menjek vissza szüleimhez, de ez lehetetlen...


2012. máj. 23. 12:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Tudjátok, mindig ingerült, hogyha anyjánál jár.. Mert nem az van, hogy na mi újság van fiam, hogy vagy stb, hanem egyből a panaszkodás, hogy neki így nincs pénze meg úgy nincs pénze.. Már sejtettem, hogy valami lesz..


Azért akar odaköltözni, mert most hogy ugye albérletbe vagyunk, az elvesz mindenünket. és hát így nem tud miből adni anyjának. mert azt a múltkori 50ezer ft-ot is én kértem kölcsön anyumtól, hogy majd visszaadom, telefonszámlákkal is elvagyunk maradva, ez mind anyja miatt, mert oda megy a pénz, nem pedig arra amire tényleg kéne..

Na, és szóval ha visszaköltözne/nénk, akkor ott leadja a pénzt, kaja van, minden van..


Csak ő azt nem veszi figyelembe, hogy azért mert ő visszamegy, közel sem oldódik meg semmi. Ha már minden számlával 2 hónapja el van maradva, + a bank, meg még ki tudja milyen tartozásai vannak. Azt nem fogja egyáltalán fedezni az amit barátom lead.


De, gőzöm sincs, hogy hogyan tudnék rá hatni..

2012. máj. 23. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!