Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egyre rosszabb a...

Mit tegyek? Egyre rosszabb a családi helyzet.

Figyelt kérdés

Anyám (55/N) azt hiszi, hogy drogos vagyok. Nem akar nekem hinni. Idáig kétszer voltunk vér- és vizeletvizsgálaton. A másodiknak még nem tudom az eredményét, de azt mát előre tudom. Nagyon komolyan veszi az egészet. Mániákusan az igazát akarja bizonyítani. Folyton ellenőriz. Nincs magánéletem. Így is van pár dolog, ami megviselt engem az elmúlt hónapokban (rosszul sikerült nőügyek, egyetem és több hónapnyi egyedüllét). Rendőségi ügyet akar ebből csinálni. Folyton zaklat. Mit tegyek?


21/f


2011. ápr. 4. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez szörnyű!Én tényleg cuccoltam egy időben,de anyukám inkább segített nekem,nem a rendőrségre vitt!Ennek már 4éve, és nagyon elítélem a drogokat már.
2011. ápr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nagykorú vagy, költözz ;) vagy tűrj
2011. ápr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

egyetem...költözz koliba (nyárra is lehet maradni)

diákmunka,önfenntartóként szoctám,és simán eléldegélsz


21 vagy,nem 11,hogy tűrnöd kelljen

2011. ápr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Miért gondolja, hogy kábítószereket használsz? Vegyél pár otthon elvégezhető tesztet, gyógyszertárban lehet kapni, ha ettől megnyugszik.
2011. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem kell anyáddal a kapcsolatot tartani.Elköltözöl és címet nem hagysz meg.
2011. ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Könnyen mondani. Nincs megfelelő végzettségem. Emiatt nem tudok munkát keresni. :'(

Már volt idáig két drogteszt. Holnap lesz meg a másodiknak az eredménye. Nagyon el vagyok keseredve. :'(

Az egyetlen remény a költözésre az, hogy Pestre megyek a nővéremhez. De még két-három hónapot kell várnom. Nem tudom, hogy mit tegyek. Nagyon kemény lelki terror van. Hívjam a rendőrséget? Vagy mi legyen?

2011. ápr. 4. 21:32
 7/15 anonim ***** válasza:
21 éves vagy mondj nemet az anyádnak keres munkát és költöz el.
2011. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Túl nagy az elnyomás ahhoz, hogy nemet tudjak mondani.
2011. ápr. 4. 23:55
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne drogos vagy te, hanem nyúlbéla.
2011. ápr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nyúlbéla. Hanem túl elnyomó az anyám. Még a rendőrséget se merem hívni. Pedig már azon gondolkodok, mert minden nap zavar és zaklat engem. Meg terrorizál is.
2011. ápr. 5. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!