Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ütöttétek már meg a...

Szülők! Ütöttétek már meg a gyereketeket? Mi volt az ok? Megbántátok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 14:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
43%
Ha rossz a gyerek,és nem fogad szót,el kell verni,de ne nagyon.Fenekét vagy kezét.Fejét nem szabad! Ha visszabeszél,akkor a szájára kell adni!
2012. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Te se mondod komolyan.
2012. máj. 23. 14:12
 3/30 anonim ***** válasza:
71%

jézusom...remelem nincs gyereked.

a neveltetésen múlik ki milyen gyerek,olyan amilyenné nevelted,tetted!

2012. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
61%
Hát pedig én is kaptam ha olyat csináltam. És akármilyen hihetetlen egyesek számára, normális ember lettem. Én azt mondom h ha megérdemli akkor meg lehet ütni, mert fenyegetésből, meg szép szóból sokszor nem tanul. Rokonunk soha nem üti meg őket és olyan rossz gyerekei vannak h nem igaz. Nem értik meg h ezt v azt nem szabad, akárhányszor mondja el neki az ember. És még ha azt mondom is h kap egy taslit, csak nevet rajta
2012. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
51%
Depressziós voltam, de akkor sem gyakran ütöttem meg, egyszerűen nem volt türelmem a két gyermekemhez. SOHA nem szabad bántani egy gyereket! Azóta még csak egy pofont sem adtam nekik, az ütés nem megoldás, higyjétek el!
2012. máj. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
90%
Ha a gyerek nagyon neveletlen, akkor tényleg meg kell ütni. Nem úgy, ahogy a filmekben a rosszfiúk egymást. Úgy, mint egy kisgyereket. Ez nem fizikailag fog neki fájni, hanem a lelkére hatsz vele. Régebben amikor a szülők még kesztyűs kézzel fogták a gyereket és ha rossz volt kikapott, sokkal illedelmesebbek és jólneveltebbek voltak. Most meg mindenki megenged mindent a gyerekének, mert hogy nem szabad korlátozni, és olyan rosszak mint a bűn. Én csak pár év múlva vállalok, de az biztos hogy nem úgy fogom nevelni mint a mai anyukák, akik szabadjára engedik őket, hagy rosszalkodjanak, nem ütik őket, aztán egyszer csak elpattan bennük valami és akkor megcsapják a gyereket, aztán meg sírnak és babusgatják...
2012. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
68%
Én is megütöttem a gyerekem,ha nem hallgatott a szavakra.Aki nem üti a gyerekét,az sose tanul a hibájából.
2012. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
98%

A testi fenyítés ellen kardoskodóknak rendszerint vagy nincs gyerekük, vagy még nagyon picike, esetleg egy szem, genetikailag szófogadó kislánnyal vannak megáldva. Minden más esetben előbb-utóbb előfordul, hogy elszakad a cérna.

Én sem vagyok a verve nevelés híve, de néha igenis előfordul. És nem bánom meg. Kisfiam nemrég hihetetlen nehéz heteken ment át, folyamatosan hisztizett, csapkodott valamiért, egész nap ordított, mint akit nyúznak. Múlt héten az apja megelégelte, és miután fél órán keresztül nem tudtuk lecsillapítani (az ok az volt, hogy nem nézhette meg a nyolcvanadik autós videót a Youtube-on), csapott párat a pelusára. Milyen érdekes, azóta nyugi van.

Nem tudom, miért erre a témára van kihegyezve mindenki, szerintem a csecsemő sírni hagyása meg később a folyamatos ordítozás sokkal rosszabb hatással van egy kisgyerekre, mint egy nagy ritkán előforduló popsira csapás.

2012. máj. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%
Bírom ezt a jaj nem szabad megütni szegény gyereket. Ebből lesznek azok h a nyakukra nő, nem tisztel semmit és senkit, pofátlan, mindent megenged magának, veri a tanárt, meg szemtelen vele mert őt úgysem szabad megütni
2012. máj. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nekem nincs gyerekem,viszont van egy kisöcsém.Egyszer ütöttem a kezére,mikor csomószor elmondtam,hogy ne piszkálja/tépje szét a füzeteimet.Ha elvettem tőle utána ment és csakazért is csinálta..Na akkor csaptam egy kicsit a kezére,de olyan szörnyen éreztem utána magam.:/Ő meg üvöltött.
2012. máj. 23. 14:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!