Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, hogyan viselhetem...

Mit tehetek, hogyan viselhetem el, hogy a párom mostanság a munka miatt feszült és keveset találkozunk?

Figyelt kérdés

Tegnap a síró görcs rám jött...Nagyon feszült, keveset is találkozunk, 1 héten kb 1-2 alkalommal, ha találkozzunk akkor is csak telefonál vagy ott van nála valamelyik üzlet társa...kiabál és elviselhetetlen...

Mit tegyek?? Sajna már nem bírom sokáig, elkeseredtem. :(



2012. máj. 23. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Dolgozz te is , és akkor nem azon fogsz variálni, hogy a párod túl sokat dolgozik! Foglald el magad, tanulj, olvass, sportolj!
2012. máj. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Természetesen dolgozom. Pontosan ezért vagyok kiakadva, mert reggel 8-ra járok dolgozni, ha tőle kell indulnom akkor 6kor kelek. Neki nincs munka ideje, akkor dolgozik amikor akar.
2012. máj. 23. 17:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy beszélsz vele, vagy szakítasz.
2012. máj. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha kötetlen munkaideje van a párodnak, akkor néha illene időt szakítania rád, ha csak nem bérgyilkos vagy maffia tag
2012. máj. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mostanában rengeteget túlórázom, hanyagolom a családot, akik kiszolgálnak, aztán hazajövök tanulok

Megértem a párodat is, van, akinek a kenyértért sokat kell hajtania, de jó lenne megtalálni az egyensúlyt.

Talán könnyebb, ha a cél közös. Ha mindketten elfogadjátok, hogy ő többet dolgozik, mert szép pénzt tud hazahozni, vagy házra gyűjtötök közösen, stb akkor könnyebben megy.

Ha csak a maga útjait, karrierjét járja, te pedig a fregoli legyél, akkor elhiszem, hogy nehéz ...

2012. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha időnként van ilyen, akkor azokban a napokban/hetekben légy vele megértő, ne stresszeld mlg tovább. Nekem most az egyetemen volt stresszes időszakom és én is ordítottam mindenkivel és nem hiányzott volna, hogy valaki még a lelkiismeretfurdalást is keltse bennem, szóval együttérzek vele.

Ha hosszú ideig csak ez van, akkor kapd el egy nyugis percében és próbálj beszélni vele, hogy azért vannak neked is igényeid ebben a kapcsolatban...

2012. máj. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!