Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek elege...

Awesomegirl kérdése:

Van itt olyan akinek elege volt a szüleiből és random elköltözött otthonról?

Figyelt kérdés
Az a szitu h már kb 2éve folyamatosan veszekszünk anyámmal és minden apró kis sz*rér leorditja a fejemet...de közbe szinte én nevelem a 3éves kisöcsémet meg egy csomó házimunkát én csinálok és egyszer se mondja például h köszönöm v kösz v vmi.. és barátom mondta h ha akarok hozzájuk mehetek és nemtudom mit csinaljak.. :S
2012. máj. 23. 21:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen messzire mentem tanulni és kollégista lettem, mert csakis így tudtam elképzelni. Most albérletem van, szintén távol. Jó döntés volt ilyen korán lelépni.
2012. máj. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én sem jövök ki annyira jól az itthoniakkal, viszont csak úgy, minden "alap" nélkül nem költöznék el. Ami azt illeti, semmi konfliktusunk nem lenne, ha nem együtt laknánk, és max hetente 1-2 alkalommal találkoznánk.

Nekem is lenne hová költöznöm, viszont addig míg nincs saját jövedelmem, nem lenne arcom ahhoz, h a párom tartson el. Szóval amíg nincs fix munkám, állandó fizetéssel, addig maradok.

2012. máj. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Amint meglesz rá a lehetőséged télakolj. Tedd meg minél hamarabb, jó dolog ha az ember hozzászokik az önállósághoz.
2012. máj. 24. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem úgy mennék h ketten laknánk mer még ő is a szüleivel lakik.nekik elég jól megy és gondolom ezért is mondta h nyugodtan menjek hozzá.meg két bátyjának a barátnői is sokszor vannak náluk huzamosabb ideig és mondta h nem én lennék az első lány aki több hétig ott lakik náluk.
2012. máj. 24. 07:12
 15/18 anonim ***** válasza:
Most nem azért mondom, de az öcsédet anyád szülte, nem te... Neki kéne felnevelnie.
2012. máj. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hát tudom de hát most mit tudok ezzel is csinálni? :/ amúgy meg amikor a barátom nálunk van akkor az esetek 99%ban az öcsémmel vagyunk és ha ketten elakarunk menni valahova akkor meg kiakad h állandóan elmegyünk meg ilyenek...
2012. máj. 24. 08:55
 17/18 Problem? ***** válasza:
Én 17évesen pattantam meg otthonról,elköltöztem mert nálunk is állandó volt a feszültség ma már jó a viszonyunk mert nem látjuk egymást mindennap így megvagyunk.21F
2012. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én így költöztem el. De nem úgy állítottam be, hogy nem bírom otthon, hanem úgy, hogy össze akarok költözni a párommal!

A vége ugyanaz, de nem lett még ebből is egy sértődés!

2012. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!