Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, ti mennyit esztek...

Feleségek, ti mennyit esztek naponta?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdés, de a férjem szerint nagyon keveset eszem. Én nem érzem így..reggel megiszom a kávét, délben eszem valami levest vagy húsételt salátával, estefelé meg ami megmaradt az ebédből, az édességeket meg nem igazán szeretem. Szerintem más nő sem eszik ennél sokkal többet, ezért tettem fel a kérdést, hogy ha megmutatom neki, akkor megnyugodjon.
2012. máj. 24. 11:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%
Hasonlóképp vagyok én is!
2012. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, te milyen vékony lehetsz, de én sokkal többet eszem, mégis nagyon sovány vagyok. Megeszem reggelire, tízóraira 2 szendvicset, aztán délben egy kiadós ebéd (nagy tányér köret, hús, savanyúság vagy egy nagy tányér főzelék (bár ettől sosem lakok jól), esetleg egy adag tészta valamivel. Aztán délután is eszek, vagy az ebédből vagy valami nasit. Este pedig szintén ebéd függő, vagy azt vagy egy pizzát sütök vagy virsli, melegszendvics, akármi... de abból is egy kiadósabb adag. Mégis 170 cm-hez vagyok 50kg.
2012. máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg nem sok. Reggelizned is kéne.

Ha jól értem ebédnél eszel először, este meg ami az ebédből megmarad, gyakorlatilag két étkezésed kimarad.

Azért mondja mert túl vékony vagy? Én is az vagyok, de rengeteg édességet eszem. :)

2012. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Reggelire péksüti vagy szendvics,attól függ mire van idő.Ebédre főtt kaja,délután joghurt vagy gyümölcs.Vacsira főtt kaja. És napközben kis nasi,csoki,valami.

170cm 60 kiló vagyok,nem sportolok

2012. máj. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Az más, hogy ha valaki normálisan eszik és vékony és megint más, ha valaki alig vesz táplálékot magához! A kérdező az utóbbi, tessék többet enni! És mellette sok gyümölcsöt, nagyobb lesz az étvágyad, az eper kiváló erre!
2012. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyenenkent valtozo!


Pl. a reggelid miert hagyod ki?


Parom engem is piszkal,hogy egyek tobbet,mert vekony vagyok,(alig 49 kilo, 168 magas) pedig en napi 4-szer eszem, raadasul nassolgatok is estenkent.

2012. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Ugyan annyit eszem kb. mint te. Reggelire egy kávé, valami könnyű ebédre, ebédmaradék vagy egy szendvics vacsira. 50 kg. vagyok és 27 éves. Nekem ennyi elég, és úgy érzem elég energiát ad.
2012. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem reggelizem,nem kávézom.Általában 11 órakor már kész az ebéd amit főztem,és abból eszek 1 tányérral.Majd este6 -kor amikor megjövök a melóból eszek még egy tányérral.Ha nagyon éhes vagyok akkor 2 tányér is belefér.Nassolni nem igazán szoktam.Néha-néha jégkrémet vagy egy kis buenot eszek..ennyi.Hétvégén előfordul,hogy hajnali 3-ig fent vagyok,akkor szoktam enni késő este is valamit ha éhes vagyok.
2012. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sovány..167 centihez 55 kg. Sok zöldséget, gyümölcsöt eszem, főétkezésnél hús mellé zöldséget inkább, mint rizst, meg ilyeneket. Tinikoromban kövér voltam, azóta áttértem más életmódra és egyszerűen képtelen vagyok megenni a szénhidrátokat, nem az alakom miatt, hanem nem kívánom. Sosem vagyok éhes mégsem, mindennap futni is szoktam 40 percet. Csak a férjem piszkál, mert ő ennek az 5-szörösét megeszi és furcsa számára.
2012. máj. 24. 12:04
 10/22 anonim ***** válasza:
65%

Amikor fogyókúráztam akkor ettem ennyit, mint te. Akkor is úgy, hogy a haverom konyhán dolgozott, oda jártam ebédelni, jó egy adag főtt kaját kaptam ebédre, nagyobb részét megettem akkor, a kisebb részét pedig vacsorára. Fogytam is tőle.

Én ennél többet eszem, tény, hogy van rajtam némi felesleg most, de ez nekem is kevésnek tűnik.

Egyébként attól is függ, hogy kinek-mennyire van összeszűkülve-kitágulva a gyomra.

2012. máj. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!