Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, ti mennyit esztek...

Feleségek, ti mennyit esztek naponta?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdés, de a férjem szerint nagyon keveset eszem. Én nem érzem így..reggel megiszom a kávét, délben eszem valami levest vagy húsételt salátával, estefelé meg ami megmaradt az ebédből, az édességeket meg nem igazán szeretem. Szerintem más nő sem eszik ennél sokkal többet, ezért tettem fel a kérdést, hogy ha megmutatom neki, akkor megnyugodjon.
2012. máj. 24. 11:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
65%

délután 3-ig semmit sem eszek...

aztán mondjuk tegnap megettem 3 db toast kenyeret májkrémmel megkenve és egy kis ubit hozzá...

vacsorára pedig egy pici darab sült kolbászt, 2 szelet toast kenyérrel, mustárral. ennyi.

2012. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként aki nagyon vékony, az általában többet eszik, mert nincsenek tartalékai.

Én 178 cm-hez 65 kg vagyok. Reggelire (6 körül) eszem egy tál müzlit tejjel, olyan normál müzlistál méretűt, de nem teszem tele. Utána délben ebédelek, ételfutártól rendelek, általában kis adagot. Ezután 5-6 felé vacsi, ami lehet pár szem keksz, gyümölcs, vagy egy szendvics, ez az ebédtől függ (főzelék után pl. tuti szendvics).

Mindennap eszem édességet, egy szelet/sor csokit, fagyit, valami mindig kell :)

Nekem is mindig mondják, hogy alig eszem, de nekem ez elég. Nálad szerintem csak az a baj, hogy nem reggelizel, és éhgyomorra iszod a kávét, ez nagyon nem tesz jót a gyomrodnak...

24N

2012. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Én sokat eszem, magamhoz képest. Vagyis inkább sokszor.

Reggel sajnos 3 kávé lemegy mielőtt ennék, de 9-ig megvan a reggeli (bundáskenyér, rántotta, sonka kenyérrel, kenőmájas, virsli ilyesmi). Ebédig benyomok egy almát vagy banánt, pudingot vagy joghurtot. Ebéd 12-13 között, általában csak egy fogás, vagy sűrű leves vagy valami második (ma pl tepsis krumpli sült kolbásszal). Délután 3-4 között eszem valamit, ha van, akkor levest, vagy virslit, felvágottat, esetleg rántott dolgot, ha maradt ebédről, de akár gyümölcsöt is. Vacsi pedig megint csak valami hideg, de ha megkívánjuk, akkor meleget készítek.


Szóval átlag 4-5* eszem egy nap. (Sajnos nem látszik, 161 cm és 46-48 kg vagyok)

2012. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én ennek a sokszorosát eszem. 48 kg vagyok.

Mondjuk tény, hogy változó az étvágyam, van amikor este tízkor esik le, hogy nem ettem semmit, mert nem is voltam éhes.

De legtöbbször reggelire bőségesen kajálok: 3-4 zsemle, vagy valamilyen tojásétel, általában 5 tojásból, mert szeretem.


Ebédre a milyenségétől függ, ha olyan étel, amit nagyon szeretek, akkor 2-3 adagot is megeszek együltő helyemben.


Vacsora változó, bár rossz szokásom, hogy éjjel beviszek valami édességet az ágyba.


Egyébként ebből volt egy vicces szituáció: férjemmel és két kollégájával kimentem külföldre tolmácsolni. A férjem normál alkatú, 80 kg körüli, viszont a két kolléga szinte gurult, 130-150 kg körül voltak.

Visszafelé megálltunk ebédelni. Nagyon jó éttermet fogtunk ki, annyi kaja volt és olyan jól néztek ki, hogy nem tudta m választani, az egész étlap tetszett. A végén sikerült 7 fogást megennem, a kollégák már dülledt szemmel nyöszörögtek, én még a felénél tartottam a kajának, de már nézegettem, hogy milyen fagyit rendeljek desszertnek.

Ez nagyon kiugró étkezés volt (valamiért nagyon éhes is voltam), de a kollégák hazáig hitetlenkedtek, hogy hova tettem ennyi kaját. Mondjuk úgy is néztem ki, mint aki mindjárt megszül.

2012. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rettenetesen egészségtelen, amit csinálsz, de ha neked így jó...Sokáig én is csak kávét ittam reggelire, ebédre ettem keveset, este meg már semmit, de utólag érzem, hogy mennyire nem voltam akkor jól.

Reggelenként most már mindig eszek egy kis zabkását, a kávét sajnos sokszor iszom meg :S

Tízóraira kiwit és almát szoktam enni, esetleg egy kis joghurtot.

Ebédre ami van, de az adag mérete attól függ, hogy miről van szó (pl. spenótból többet, de rántott húsból csak 1-2 szeletet).

Vacsorára megint almát vagy valamilyen kevésbé hizlaló gyümölcsöt, szintén joghurttal, esetleg néha egy kis maradék levest.

Ja, és mindezt úgy, hogy most szeptemberig sajnos itthon vagyok. Szóval amit te leírtál, az akkor elég, ha egész nap csak ülsz, és nem is nagyon tornázol. Egyéb esetekben felnőtt nőnek ennyi étel nulla, semmire nem elég.

2012. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
*a kávét sajnos sokszor előtte iszom meg (evés előtt)
2012. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap pl vacsiztam csak, mire leültem volna enni, a törpék beindultak, pörögtem, csak a kaja készítése közben tűnt fel talán éhes vagyok. Reggeli a kvm volt, meg talán két falat a fiam tejbegrízéből...
2012. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem vagyok feleség,csak élettárs :)

Hát én szeretek nassolni.168 cm vagyok kb és 56-57 kg.Mikor mennyi.De ennél több sose.

Reggel eszem,változó,hogy mit:joghurt,sonkás kenyér meg ilyenek.Aztán kávé.Ebédelek és onnantól kezdve mindig nassolok valamit.Kekszet,sóst,süti mikor mit.Este 9 körül megint eszek valamit...Sokat eszem ami azt illeti.

2012. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

"Ez nagyon kiugró étkezés volt (valamiért nagyon éhes is voltam), de a kollégák hazáig hitetlenkedtek, hogy hova tettem ennyi kaját. Mondjuk úgy is néztem ki, mint aki mindjárt megszül."


Ezen jót mosolyogtam, kedves válaszoló:) Köszi mindenkinek, aki írt, azt hiszem, a férjem megnyugszik majd egy kicsit. Én jól érzem magam így, nem kívánok többet, de ha éhes vagyok, természetesen rögtön eszem. Néhányotokat pedig irigyellek olyan szempontból, hogy bármit jóízűen ehettek és mégis jó alakotok marad:) Ez genetikai kérdés, én sajnos sosem voltam ez a típus.

2012. máj. 24. 15:44
 20/22 anonim ***** válasza:
Hát én éhen pusztulnék, ha ennyit ennék... Egy napi étkezésem általában a következő: reggeli egy szelet kenyér nutellával vagy lekvárral, délelőtt néha nasizok egy szelet csokit, aztán ebédre nagy tányér leves nagy tányér főtt étellel. Délután popcorn, vagy csoki, vagy fagyi, amit épp megkívánok. Este vacsira két adag saláta, vagy 2 szelet kenyér felvágottal, zöldséggel. AZtán este 9-10 körül egy nagy tányér tészta, vagy tejbegríz. És mindennek tetejébe a 167 centimhez csak 51 kiló vagyok :(
2012. máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!