Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, ti mennyit esztek...

Feleségek, ti mennyit esztek naponta?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdés, de a férjem szerint nagyon keveset eszem. Én nem érzem így..reggel megiszom a kávét, délben eszem valami levest vagy húsételt salátával, estefelé meg ami megmaradt az ebédből, az édességeket meg nem igazán szeretem. Szerintem más nő sem eszik ennél sokkal többet, ezért tettem fel a kérdést, hogy ha megmutatom neki, akkor megnyugodjon.
2012. máj. 24. 11:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyivel én éhen halnék, leginkább a szénhidrát-éhség miatt :)

Ébredés után 2 kávét iszom (neszkávé vagy 3in1, 2,5 dl tejben), majd 9-10 körül eszem valami szénhidrátot, pl. szendvicset vagy péksütit, de ha nagyon pörgök, akkor kimarad.

Ha ebédelek, akkor fél adag levest és másodikat eszem, ált. valami könnyűt, de sokszor csak a levest tudom megenni, a másodikból marad.

Sokszor nem is ebédelek, mert nem jut eszembe, pl. tegnap is 12-kor kérdezték, hogy éhes vagyok-e és aznap még nem ettem semmit :) Akkor bevágtam egy túrós pitét, az 4-ig ki is tartott :)

Ált. 5 körül érek haza, akkor szoktam enni valami szendvicset vagy virslit, ilyesmit, utána meg már csak joghurtot. Na jó, néha lecsúszik valami csoki vagy nasiféleség is :)

Tudom, hogy sajnos elég egészségtelenül táplálkozom, de nem tudom hogy lenne jó.

Egyelőre még nincs panaszom tőle, mert még csak 2 hónapja van így, mióta újra dolgozom 5 év gyes után, így remélem majd kialakul valami hosszú távon is egészséges életmód :)

2012. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ez tényleg hülye kérdés.

Elég bután látod a dolgokat.

2012. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!