Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A párom nem...

Mit csináljak? A párom nem hajlandó megbeszélni velem dolgokat! :/

Figyelt kérdés
A párommal most tervezzük az összeköltözést.2 éve vagyunk együtt..de mostanába elég sokat veszekedtünk(valószínüleg a távkapcsolat miatt).És ő úgy oldja meg a helyzetet h rámcsapja a telefont..utána órák múlva felhív(nem kér bocsánatot)és elvárja h normálisan beszéljek vele.Eléggé durván is beszél velem,lehülyéz...meg szóval elég durva beszólásai vannak.Nem tudom h ezt h kezeljem.Szeretném vele megbeszélni a dolgokat,de ő nem hajlandó,mert nem akar utána még azért is veszekedni mert csúnyán beszél velem.Teljesen higgadtan próbálom neki szépen elmondani h mi bánt..pl h nem beszélünk meg semmit és így csak gyűlnek a problémák...de akk meg csak hagyja h végigmondjam és akár h könyörgök nem válaszol..egyébként 21 éves fiú.Mit csináljak??

2012. máj. 24. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
2012. máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hagyd ott?

minek néz? nem vagy a kapcája!

Lehet, hogy anyja megszoktatta, hogy így bánjon vele, de neked hiányzik egész életeden át, és még a gyerekeidtől is, merthogy tőle fogják ezt a viselkedést tanulni.


én mostanában mondtam valakire, hogy mindent nem fogok elviselni, ilyen emberrel még az utcán sem állok meg, és elkerülöm, nem kötelező összejárni vele... a kellemetlen embert elkerüljük.

hát tedd ezt, keress számodra kellemest. Megérdemled, Miért hiszed, hogy büntetned kellene magadat, és ezt a bunkót elviselni.


ha egyszer rámcsapná a telefont, akkor én onnantól kezve őrá Mindig!

2012. máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
már több ilyen kérdés is volt itt gyakorin...és egyszer elborult az agyam és rengeteget felolvastam neki..szinte 99%-ban azt írták h hagyják ott a párjukat.És kérdeztem tőle h mit csináljak?Szeretném megérteni de nem engedi...és h mit szól ezekhez.Azt válaszolta rá h akkor keresgessek itt,majd hátha találok választ.Tudja jól h ha úgy tesszük le h veszekedtünk nem tudok egész este aludna..de már rengetegszer volt rá példa h ő ezt is leszarja,és alszik nyugodtan,nem érdekli h velem mi van.Eddig próbáltam felfogni h most ilyen gyerekes korszakát éli v h túl feszült mostanába de már egy ideje így megy és kezdek nagyon kiborulni. :(
2012. máj. 24. 18:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek személyesen ilyen embert. Szörnyű vele az élet, és egyre rosszabb lesz az évek múlásával. Ne tervezz vele közös jövőt, vagy ha ennek ellenére mégsem hagyod ott, ne sajnáltasd magad.
2012. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

egy embert több dolog miatt szerethetünk

az, hogy szép szőke, meg jó az ágyban, az úgyis el fog műlni, ami maradni fog neked, ez a vadparaszt.

Tényleg nem itt siránkozz. Vagy viseld a választásod büszkén türelemmel.

Azért nem fogunk rád felnézni, mert bután tűröd egy neveletlen kisfelnőtt? nagygyerek? bunkóságát....

ilyen önállótlan vagy, hogy innen mutogatod a válaszokat???


addig fog csicskáztatni, amíg csak tűröd.

SOHA nem fogod tudni MEGVÁLTOZTATNI... SOHA!!!!

2012. máj. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szép jövő áll előtted. Azt az összeköltözést gondold át még egyszer.
2012. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..azért írtam ide h hátha van valami megoldás amivel tdnék ezen változtatni,és nem rögtön az elhagyáson gondolkodtam..de igen,elfogok erősen rajta gondolkozni.És nem sajnáltatni akartam magam,csak tanácsokra voltam kíváncsi.
2012. máj. 24. 19:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el az összeköltözést.
2012. máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
még össze sem költöztetek, és már ilyen. Pokol lesz vele az életed.
2012. máj. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. máj. 25. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!