Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csináltatok volna, ha...

Ti mit csináltatok volna, ha anyutok így megszívat?

Figyelt kérdés
Vacsora közben mutatja a sarkát, tök lila. Mondja, hogy valami kórt elkapott, nem tudja mi az. Nincs vérkeringés a sarkában, és tegnap jött ki neki, és elég gyorsan terjed. Pont most tanul sportoktatónak, de azt se tudná megcsinálni. Az emeleten lakik a húgommal, ő apához költözne, mert anya tolókocsiban nem tudná ellátni. Nem tudni meddig fog elterjedni ez az egész, de a sarkát már nem érezni, és le kell vágni. de lehet, hogy a lábára is felmegy, és azt is amputálni kell. Én elkezdtem pityeregni, de nem akartam sírni, mert láttam rajta milyen vidám, és megígértem, hogy segítek, amiben tudok. Aztán a húgom szólt, hogy pityergek, erre anya közlte, hogy csak szórakozott, és megöltelt. És itt sírva fakadtam:D
2012. máj. 24. 19:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Ez de mekkora szemétség volt! Ilyennel nem viccelünk. Már bocs, de anyukádnak nincs jó humora.
2012. máj. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
92%
Visszaszívatom bakker
2012. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
8%
A legjobb amit tehetsz hogy tényleg segítesz neki amiben tudsz . Hidd el a legkisebb segitségtől is boldog lesz . Az meg természetes hogy ilyenkor pityereg az ember . Mi a kór neve?
2012. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: Csak szívatott.
2012. máj. 24. 19:09
 5/20 A kérdező kommentje:
Anyám nem ribanc!! Nem érdemelte ki, hogy így beszélj róla, amikor egyáltalán nem ismered! belátom, ez nem volt jó vicc tőle, de utána bocsánatot kért, és megbeszéltük, hogy szeretjük egymást. Úgyhogy kérlek ne szidd anyát!
2012. máj. 24. 19:11
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
Hát eléggé szemét volt... mond meg neki hogy visszaszívatnád, de te már túl felnőtt vagy ehhez.
2012. máj. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
Hehe, szerintem én is ilyen leszek 10 év múlva.. ami a humort illeti. Bár talán kicsit durvára sikeredett a tréfa azért mégis, eddig sztem nem mennék el :P
2012. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg nem kéne látatlanban csúnyákat mondani más anyjáról, akkor sem, ha ilyen félresikerült, morbid humora van.
2012. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

Szenyaság volt, mond meg neki hogy fordítva ez neki is rosszul esne.

Vagy viccelj azzal hogy a kétméteres 150 kilós 6 évet ült ózdi Gazsitól épp hármasikreket vársz :D És lesd a reakciókat :D

2012. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Hát, nem kell mindent véresen komolyan venni. Inkább örülj neki, hogy csak viccelt, legyetek vidámak! :)
2012. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!