Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyat csalódtam bennük....

Olyat csalódtam bennük. Tényleg sokan ilyenek?

Figyelt kérdés

Azért írom a család kategóriába mert családtagról van szó, meg egy ismerősről.


Szóval két srác, évek óta van barátnője mindkettőnek, erre kiderül, hogy mindkettő csalja a nőjét, és még az én barátomat "b@szogatják" hogy miért nem akar megcsalni engem. Na meg, olyan izén viselkednek vele, hogy "most még nem gondol a megcsalásra, de majd ekkor meg akkor".


Igazából mindkettővel jóban vagyok (voltam), de ezek után ha mondjuk ismerősi összeröffenés van, hogy menjek ki a szobából, ha arról van szó csaljon meg a barátom, és mikor kiáll mellettem, akkor olyan mindentudóan viselkednek, meg húzzák vele :(


Emellett, megkérdeztem barátomtól, melyik barátja volt eddig hűséges, és el kellett ismernie, hogy EGYIK SEM! Sajnos még ő sem volt egyszer az, de nem velem, hanem az előzővel. Mondjuk én a megcsalástól nem félek, mert az előzőbe nem volt szerelmes, csak mivel első kapcsolata volt, nem tudta hogyan kellene szakítani.


Nem tinik vagyunk, hanem 20-26 évesek vegyesen.


Én ezen nagyon fennakadtam, szerintetek jogos? Mondjuk lehet azért ütköztem meg a dolgon, mert én az a 100%-ig hűséges fajta vagyok.


20-26 L


2012. máj. 25. 10:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek rosszindulatú lenni, de ilyenkor remélem, hogy néhány ilyen férfi, mint a párod pajtásai, kifognak egy olyan kategóriás lányt, aki velük járatja majd a bolondját és nem tudjanak ellene mit tenni.


Hát én nem tudom mit tennék a helyedben. Biztosan borzasztóan érezném magam. Ezek a srácok tényleg barátai a párodnak, vagy csak haverjai? Mert nagyon nem mindegy..ha nem olyan fontos személyek, érdemes lenne őket gyakrabban kerülni szerintem.

2012. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

11. Az exem megcsalt engem és még büszke is volt rá mert h a haverjai is csinálták (Az egyiktől tudom h dicsekedett mert azzal én is jóban voltam). Miután otthagytam, elkezdett kavarni egy csajjal de az csak szédítette mert volt pasija. Egyszer meg is verette a pasival az exemet és utána volt egy autóbalesete.

Szóval van köztük aki megkapja amit érdemel

2012. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

11-es vagyok. Ne tudjanak* Bocsánat az elírásért.


Hűha! Hát akkor ő nem is akárhogy bűnhődött meg.

2012. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg,de nekem is az ismert közmondás jut eszembe erről az egészről:madarat tolláról,embert barátjáról.Nyilván könnyebb bűnbe esni egy olyan családi,illetve baráti,haveri körben,mint amilyen a párodnak van,és nyilván a párodban is eleve megvan a hajlam az ilyesmire,hiszen az előző kapcsolatában is megcsinálta.Szóval ne légy nagyon naiv,és légy óvatos!Járj nyitott szemmel!A haverokat,ismerősöket meg próbáld kicsit féken tartani.Persze néha a párod is nyugodtan kiállhat a kapcsolatotok szilárdsága mellett.
2012. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Áh nagy baja nem lett és a jogsit is vissza fogja kapni, de ha ebből nem tanult akkor ténylegh annyira ostoba h nem igaz
2012. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Haveri kapcsolat, meg rokoni. De a legjobb barátja is volt csalóka, bár az tényleg 17 évesen vagy mikor szóval azt nem veszem mérvadónak :)
2012. máj. 25. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!