Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális amit érzek?

Normális amit érzek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párom fél éve külföldön dolgozik most jön majd haza a második 12 napos "szabijára". 2 hétvége esik ebbe bele. Eddig minden évben egy hétvégén elment egy kézilabdatáborba ami most pont azon az egyik hétvégén lesz mikor itthon van. Megkérdeztem tőle szeretne e menni, azt mondta nem tudja még. Nem fogok hisztizni hogy ne menjen sőt fel sem hozom a témát nem akarom csak azért maradjon itthon mert hisztiztem. Csak nekem furcsa, hogy egyáltalán elgondolkodik a dolgon. Én alig várom, hogy minden időm vele töltsem. Túlreagálom? Nekem rosszul esik és most itt vagyok bizonytalanságban hogy megy e vagy nem. Bocs ha kicsit össze vissza voltam. A válaszokat előre is köszönöm!
2012. ápr. 29. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem,ez normális. Az én apum is külföldön dolgozik augusztus óta. És havonta jön haza 1hetet. Én sem szeretem ha elmegy itthonról ( amikor hazajön). Ez teljesen normális. :) Remélem segítettem.
2012. ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél önző, és ne sajátítsd ki teljesen. Az ő hobbyjára is legyél tekintettel. Csak 2 nap! Az nem a világ. A többi 10 napot veled tölti nem?
2012. ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen velem. Csak nem volt valami jó a helyzet a szüleimmel pont most kezd alakulni és pont arra a hétvégére mentünk volna hozzánk a szülinapját ünnepelni, főzni ilyesmi amikor elmegy. (Már ha elmegy) Lebeszélni nem fogom és ahogy írtam nyafogni sem de arról nem tehetek, hogy így érzek :(
2012. ápr. 29. 18:15
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Azt az ünneplést,főzést más napra is lehet tenni.Neki se egyszerű,hogy mindent bele kell sűríteni ebbe a 12napra.
2012. ápr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem normálisak a negatív érzéseid,de a kedvéért picit félreteheted őket,ha szereted a párodat.Tegyétek át másik napra az ünneplést,a párod felé meg finoman kommunikáld az ezzel kapcsolatos véleményedet.Elvégre néma gyereknek anyja sem érti a szavát...
2012. ápr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is azt érzem, hogy tudtára kell adnom mit érzek de nem fogom meggátolni a szabad döntését.
2012. ápr. 30. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!