Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányok hozzámennétek...

Fiatal lányok hozzámennétek egy60 éves jól szituált úrhoz?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 18:09
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
86%
Kizárt dolog. 32 N
2012. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
90%
A Szex és New Yorkban volt egy rész, ahol Samantha összejön egy öreg, gazdag pasival, akivel minden jó addig, amÍg meg nem látja a rotyi fenekét az öregnek. Na abban a jelenetben minden benne van.
2012. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
88%
Köszi kérdező, hogy lepontoztál, de tudod talán nem ártana idősebbel kezdened, azért egy 35 év alatti nő még szeretne gyereket, szeretne megjelenni olyan férfival, akit nem néznek az apjának. És kötve hiszem, hogy az ágyban felvennéd a versenyt egy harmincassal, már a bőröd se olyan.
2012. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
86%

Elgondolkodtató a kérdés...

Ha a szívemet nézem és nem a racionális érveket,akkor még akár a szeretet érzése is kialakulhatna egy idősebb úr és köztem,de szerelem biztosan nem...De egy kölcsönös megértésen,tiszteleten és bizalmon alapuló kapcsolat létrejöhetne,viszont a környezet folyamatos támadásaira fel kellene készülnünk.

A házasságra nem hiszem,hogy egyből igent mondanék.

2012. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
90%

Nem hiszem, hogy a kérdező pontoz le, sok barom van ezen az oldalon, aki pontoz össze vissza. Nem is értem miért van joga a válaszadóknak is értékelni, elvégre nem ők döntik el a kérdező helyett, hogy mi hasznos és mi nem. Ezt már rég beszüntettem volna és csak a kérdező értékelhetne, ha akar.

Engem főleg az zavarna, hogy amikor én 35 leszek, akkor a férjem 70. (???) Kizárt. Én nem akarok ápolónő lenni, 45 évesen sem vágyok egy 80 éves tutujgatására. Jobban szeretem élvezni a fiatalságot, a párom is legyen fiatal, korban hozzám illő, nem szottyadt bőrű idős ember. 60 éveshez legjobb esetben is minimum 45 éves asszony illik, annál fiatalabb nem.

2012. máj. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
84%

Nem, nem vonzanak a nálam jóval idősebb férfiak. Max a 35-45 közöttiek, de azokkal sem jönnék össze. Nekem megfelel a párom, 5 évvel idősebb nálam.

Pénzéhes k*rva szerepében meg nem szeretnék tetszelegni.

2012. máj. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
95%
Én elég fiatal vagyok. (20 sem) És nem. Nem érdekel hogy kinek mennyi pénze van, nem az alapján fogok választani. Csak azért kellenék neki hogy dicsekedhessen azzal hogy milyen fiatal bigéje van és kevésbé érezze magát öregnek. Nem akarok eltartott lenni. És ha pl 5-10 év múlva meghal? Ott leszek huszonévesen, úgy hogy hozzászoktam a jóhoz és nem találok munkát, képzésekre kell járnom mert nem fejeztem be az iskolát. Mert ha járnék iskolába, akkor nem lenne időm vele foglalkozni. Én nem hiszek abban hogy a kor határoz meg egy kapcsolatot, de ha a korkülönbség miatt az életfelfogás is nagyon különböző és az egyik visszahúzza a másikat.. akkor igenis meghatározó. Mit csinálnánk együtt? Jönne velem Wackenre? Téren lógni? Pizzázni? LAN partykat játszani barátokkal? Nem. Ha meg nem vagyok valakivel szinte soha, akkor semmi értelme hozzámenni. Ezekről nem mondanék le. Tanulni is szeretnék még. És nem riadok vissza attól hogy 8 órát dolgozzak szalag mellett hogy fizessem a könyveimet, a saját hobbijaim, szórakozásomat. Más tudni hogy te megdolgoztál ezért, és más ha valaki elhalmoz mindennel csak azért hogy magához láncoljon.
2012. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
95%
Most láttam hogy 25-35 között. Akkor bocsánat :)
2012. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
9%
Nekem van egy gyerekem, 32 vagyok, összejönnék.
2012. máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
88%
Nem!!!
2012. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!