Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányok hozzámennétek...

Fiatal lányok hozzámennétek egy60 éves jól szituált úrhoz?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 18:09
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
95%

"A fiatal lánynák én35 alattira gondoltam.25 és 35 közt mielőtt valaki félreért. Hozzám képest fiatal lányra gondolok."


Bakker, hozzád az 50 éves is fiatal lány :D :D

2012. máj. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
82%

Ja,szerelmet vallott...persze,fülig beleszeretett az egzisztenciádba.

Érdekes,az ilyen "szerencsés" fószerek miért sohasem mondjuk középiskolai tanárok vagy tisztviselők?

Gondolom,Te sem az vagy,ha már rögtön a kérdésben kiemelted a "jól szituált" helyzetedet.

Ne legyél már olyan naiv!És főként ne áltasd magad,hogy csak 50-nek nézel ki,én elhiszem,de akkor is túl koros vagy ehhez a lányhoz.Ne nevettesd ki magad.

2012. máj. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
23%
Nem kell kinevettetnie magát, és mivel ilyen idős a kérdező én a helyében ( ha a lány már szerelmet is vallott) megpróbálnám az utolsó 10-15 évemet kihasználni és boldogan leélni. Keveseknek adatik meg hogy valaki szeresse szerelemmel, gondoskodjon róla és megfiatalitsa a napjait. Emlékeztek még a Faludy Györgyre? Na ő igazán öreg volt és mégis amig élt vele volt az a fiatal csaj aki szerette igazán. Nem kell itélkezni és eltemetni egy ember azért mert 60 éves. Mi is leszünk öregek és a magányos élet csak jobban öregiti az embereket. Én sok sikert kivánok neked és boldogságot, arra meg hogy csak a pénzed kell neki házasságnál irhattok szerződést.
2012. máj. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
81%
Csak vigyázz nehogy 100 évet éljen, sokat kéne várni az örökségre.
2012. máj. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

és neked hogy-hogy nincs családod? vagy volt? gyerekeid vannak?

Ha a lány gyereket szeretne tőled, mit szólnál hozzá?

2012. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Nincs.igy alakult vartam egy lanyra sokaig aki becsapott.szeretnek gyereket is miert ne.most mar en is olyan hagyomanyos eletet szeretnek mint masok
2012. máj. 27. 16:35
 37/42 anonim ***** válasza:
90%
60 évesen már ne vállalj, ha eddig nem vállaltál. Eleve te se fogod bÍrni az iramot, kettő, szegény gyereknek se lesz jó, hogy hamar meghal az apukája. Nekem 20 évesen meghalt anyukám és nagyon rossz.
2012. máj. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Off.


Attól mert valaki szerelmet vallott miért kéne egyből megkérni a kezét?

2012. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
62%

Ennyire hogy lehet valaki eltájolva?

25-35 éves nő a gyereked lehet bácsi!

Nekem nem kellene ilyen öreg ember. Nem tenném tönkre a fiatalságomat. Az a lány lehet szerelmes, de az is biztos, hogy apakomplexusa van szegénynek. Vagy a pénzre megy.

Egy 60 éves bácsihoz egy 60 éves néni illik. Anyum 54 éves, de egy 60 éves már neki is "vén f@sz" kategória. Bocsi érte :)

2012. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Hát nekem mindig kb 20 30 évvel fiatalabb barátnőim voltak jol be is csaptak az igaz nem szerettek de ez a lány szeret.
2012. máj. 28. 15:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!