Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy fiatal csinos nő végső megoldásként eltartatja magát egy jól szituált, nagymenő, idős úriemberrel?

Figyelt kérdés
beteg lettem, emiatt állásomat elveszítettem, se szüleim, se testvéreim.okonom se aki segithetne.Itt vagyunk egy másfél szobás kislakással,hitellel és egy gyerekkel magunkra maradva.Munkát nem találok(hisz válság van, ugye)adódott egy lehetőség.Heti 1x kellene egy idős milliomos férfiről gondoskodnom, teljesen normális.Elsősorban tényleg gondoskodásról van szó és csak egy hajszállal több mint egy házvezetőnői pozició.Nem szex orientált, gyakorlatilag erre alig képes már. Ezért cserében rendes bejelentett állásom lenne, tisztes fizetéssel.Ez az ember ezt csinálja már 15 éve. Két ilyen eltartottja volt eddig, az egyiket ismerem is,hat év után mondott fel neki,mert férjhez ment. A másik pedig meghalt.őszinte véleményeket várok!
2009. nov. 2. 13:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
22%
K@rvák mindig voltak és lesznek is.
2009. nov. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
93%

_Semmi kivetnivalót nem látok benne.

Feltéve,ha mindketten őszintén bevalljátok egymásnak miről szólna ez az egész.

De úgy olvasom ez megtörtént,nincs kihasználás,nincs hitegetés,nincs hazugság.

(ha felmondasz küld el légyszi privibe az úr cimét)

2009. nov. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 A kérdező kommentje:
látszik,hogy nem voltál még abban a helyzetben amiben most én vagyok...hogy vagy az utcára kerülsz egy kisgyerekkel vagy döntesz,köszi a kedves válaszod, valami értelmesebbet kérnék
2009. nov. 2. 13:14
 4/75 A kérdező kommentje:
tudod,két hónapom van arra, ohy fizessek és még ennivaló is jusson....ennyi..ja és persze folyamatosan munkát keresek
2009. nov. 2. 13:15
 5/75 anonim ***** válasza:
94%

Nem hiszem, hogy a mi véleményünk alapján fogsz dönteni. Ha én ilyen megoldásra kényszerülnék, elfogadnám, de nem mondanám el senkinek. Illetve csak bejárónő lennénk, legalábbis a környezetem ezt tudná csak. És azt mondanám, csak a gyerekért vállalom el, hogy fel tudjam nevelni.

Azért merő túlzás leqrázni téged, ahogy az 1. hozzászóló tette. Szerintem nem vagy az.

(Mindjárt le leszek pontozva..)

2009. nov. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
93%
Ha képes vagy csinálni akkor tedd.Ha találsz normális állást akkor ezt abba hagyod és kész.Azért ne verd nagydobra hogy mi a foglalkozásod szerintem.
2009. nov. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
87%
"csak egy hajszállal több mint egy házvezetőnői pozició.Nem szex orientált, gyakorlatilag erre alig képes már" - de akkor tkp. mit kéne csinálnod? Megengedni, hogy takarítás közben megfogja a s.gged? :S Én nem ítéllek el, a prostutícióban a férfiak hibásak, ők tartják fenn a keresletet, és miattuk van az, hogy ez mint lehetőség felmerül a szorult helyzetben levő nőknek.
2009. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
98%

Én a második válaszolóval értek egyet,de szerintem nem kellett volna ezt a kérdést ide feltenned.Kapsz most mindenféle megvetést,leszel itt minden csak kirány lány nem.

Én megértelek,és nem ítélem el ha elfogadod az idős úr ajánlatát.Minden jót nektek.

2009. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
100%

Egyedülálló vagy, vagy van férjed/élettársad? Ha van, vele beszéltél már erről?


Szerintem ha a gyerekért teszed, akkor még szép dolog is, hogy még ilyet is hajlandó vagy bevállalni érte. Sokkal jobb, mint ha hagynád, hogy intézetbe vigyék a gyereket vagy az utcára kerüljetek, csak mert te nem akarsz "olyan" munkát végezni.

2009. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
100%

Vállald el és közben keress munkát.

És mindenkinek csak azt mondd,amit hallani akar.

Bejárőnő vagy.

2009. nov. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!