Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még valaki, aki csak...

Van itt még valaki, aki csak azért nem akar (saját) gyereket, mert félti a testét, hogy megváltozik? Rossz értelemben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy önző vagyok... de magam körül azt látom, hogy a nem tökéletes emberek már senkinek sem kellenek...pontosabban jobban kellenek a tökéletes emberek, mint akik nem azok. Nem akarok tökéletlen lenni, s ezzel elutasítottnak érezni magam. De lehet, hogy csak a közvetlen környezetem hatására kezdtem igy gondolkodni. Még gyereket sem akarok, mert aztán lehet, hogy majd mindenem lógni fog, azt nem szeretném, mell-has-meg mit tudom én még milyen plasztikai műtétre nem hiszem ,hogy lenne pénzem majd hacsak nem nyerek a lottón... van valaki igy vele még?
2011. márc. 15. 16:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

senki sem tökéletes. én meg pont azt látom, hogy azok találnak tartósan párt, akik maguknak és a párjuknak is meg tudják bocsájtani, hogy tökéletlen emberek. az összes szingli bnőm a tökéletes pasit keresi, persze nem találja.

szerintem a lelkileg jó, szeretetreméltó és érdekes emberek találnak párt... mégcsak az sem kell, hogy sovány legyen valaki.

2011. márc. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Egészséges gondokodású emberben a gyermek utáni ösztön sokkal erősebb, mint az a félelem, hogy megváltozik az alakja. Az alak gyerek nélkül is megváltozhat. Akkor kinek rónád fel? Ne ülj fel a tökélketes ember = tökéletes boldogság látszatának!
2011. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Az én egyik szobatársam is így gondolkodik mint te. A durva az, hogy egy hasonló monológot eladott egy nagyobb baráti társaságban, és még a fiúk is azon a véleményen voltak, hogy ez baromság, és ők inkább lennének együtt egy nem teljesen tökéletes, de ápolt nővel, aki a gyerekük/gyerekeik anyja, mint egy tökéletes nővel, aki nem akar gyereket.
2011. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
22%
Kedves első, ha te csak kötekedni tudsz, mi a fenének vagy ezen az oldalon? Mit fáj az neked, hogy más hogyan érez a saját testével kapcsolatban? Te talán tökéletesnek hiszed magad, mert benned nincsenek ilyen érzések? Toleranciáról hallottál már? A kérdező nem ártott neked semmit, ezért semmivel nem szolgált rá arra, hogy így beszélj vele/róla.
2011. márc. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Ha terhes leszel, akkor addig tökéletes a tested. Gondolom annak a férfinak szülsz majd gyereket aki szeret téged, és azután is szeretni fog ha már nem leszel tökéletes. Szerintem ezen kár aggódni. Amúgy pedig ha alapból vékony alkatú vagy, akkor lehet nem is fogsz utána meghízni.
2011. márc. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%

Nekem szörnyű ilyeneket olvasni.Mindent megtennék, hogy lehessen saját gyermekem!!! S nem tudom megérteni egyáltalán az álláspontodat.Bizonyára túl fiatal vagy, hogy ilyeneket írsz.15-20 év múlva remélhetőleg nem így gondolkodsz majd, hanem helyükre kerülnek a dolgok, az igazi értékek. Most még nem jut eszedbe, hogy soha senki sem fogja mondani: édesanya, és idős korodban sem várhatod majd haza a gyermekeidet...S unokád sem lesz persze. Lehet, hogy karcsú leszel és szexi 45 évesen is- ha ez neked megéri:(

Amúgy meg kitartással, edzéssel, egészséges ételekkel több gyermek után is nézhetsz ki jól - plasztikai műtétek nélkül is...

2011. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
60%

OFF:

igen, utolsó. erről sok pasi egy BIZONYOS KORIG igy gondolkodik. aztán fordul a kocka :) a nők pedig annyira kapcsolatfóbiások, hogy elhitetik magukkal ez a baromságot.

2011. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
55%
R.Reka? 3 gyereket szult es bomba alakja van. Ha tornazol es odafigyelsz mit eszel,akkor nem leszel tehen.
2011. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%

egy trampli, lógó bőrű kismama.

ekkora ökörséget is rég olvastam..

Kedves kérdező.Tinédzserként,fiatal 20 évesként tökéletesnek képzeled magad és a testedet..De megsúgom neked a nagy titkot.

Te is csak öregedni fogsz,és egy bizonyos év után már nem leszel tökéletes...

Na ezt hogy fogod feldolgozni???

Még valamit..Nem tudom neked milyen kapcsolataid voltak,azt sem hogy te hol élsz,de én nagyon sok olyan boldog házaspárokat/párokat ismerek ahol egyik fél sem tökéletesek mégis egymást tartják a legszebbnek,legjobbnak(és sok helyen nem is 1 hanem több gyerek is van)

2011. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
58%

Én sem akarok gyereket. De nem a testem miatt.

Túl önző vagyok hozzá. Tudom, hogy ha lenne gyerekem, nem lennék jó anyja. Biztos, hogy többet lenne vele édesanyám mint én. Nem akarnék a saját igényeimről lemondani. Lehet ez bármilyen igény. Nem vagyok az az anyatípus.

Van egy párom, és egy cicánk-ő a mi gyerekünk. Ez nekem bőven elég.

2011. márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!