Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Így terveztétek az életeteket?...

Így terveztétek az életeteket? Változtatnátok? Boldogok vagytok? 36 éves nő vagyok. Sokszor kógondolokozom mostnaában ezen, hogy vajon merre megyek, boldog vagyok e, ezt akartam e.

Figyelt kérdés
És nagy általánosságban ki merem jelenteni, hogy NEM. Nem azt az életet élem amit szeretnék, nem úgy ahogy szeretném.
2012. máj. 9. 20:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Én sem. 33 évesen kínlódok, mert nem csinálhatom azt amit szeretnék. Ennyi teljesítménnyel ami mögöttem áll, olyan 24-26 évesnek kellene lennem és akkor nem lenne gond. Sajnos nem úgy van az, hogy magunk alakítjuk a sorunkat, rengeteg az akadályozó tényező, főleg hazánkban. Azért álmaim még vannak persze.
2012. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem tudsz változtatni?Én 33 éves nő vagyok és kb igy

képzeletem az életem.Bár a munkám nem szeretem,ezen változtatnék,és fogok is remélem.

2012. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Én igen. Azt a munkát vállaltam amit szeretnék annyi fizetésért amiből kényelmesen megélünk a párommal. És azzal a férfivel vagyok boldog akivel szerettem volna. Azt hiszem hálás lehetek érte.
2012. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Változtatnék egy pár dolgot.. Más egyetemre mentem volna, mert ezzel sajnos nem sokra megyek, hiába güriztem 5 évig.

Figyelnék, hogy ne hízzak el.

Tennék fogszabályzót még gyerekkoromban

Kb ennyi

2012. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én igy képzeltem csak pénzzel csesztek át páran meg lehuztak dolgokkal ezen változtatnék a többivel elégedett vagyok
2012. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem ezt akartam, nem vagyok boldog.Valtoztatni mar nem tudok.22\N
2012. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 39 éves nő vagyok,és én míg a magánéletem tökéletes,boldog vagyok,addig a munkám révén nem igazán.Egyáltalán nem azt terveztem,hogy 39 évesen egy idegen országban ahol a nyelvvel is gondjaim vannak,segédmunkát végezzek,és szépen lassan elvesztem minden örömömet amiért régen örültem,tetszett.

Hogy változtatnék-e?? Igen,de nem tudok.Ha az embernek nincs felesleges pénze,nincs segítő kéz,protekció akkor nem igazán tud ugrabugrálni. Én ma még annak is örülhetek,hogy viszonylag jól keresek,csak éppen utálom azt amit csinálok.

2012. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 rajcziz ***** válasza:

Azoknak, akik úgy gondolják, hogy túl késő változtatniuk:

Hány évesek lesztek tíz év múlva, ha nem változtattok a dolgokon? Hány évesek lesztek tíz év múlva, ha változtattok a dolgokon, vagy legalább megpróbáljátok? Sosem késő változni.

Sokáig én is más emberek életét éltem a magamé helyett, de aztán észrevettem, hogy az élet túl rövid ehhez. A sarkamra álltam, beugrottam a mélyvízbe, és ma már büszkén mondhatom, hogy életem minden területén elégedett lehetek, de persze még mindig van hova fejlődnöm.

2012. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
40 éves nő vagyok. Minden olyan területen, ami kizárólag rajtam múlik, elértem, amit akartam. A párom viszont még nem találtam meg. Ennek ellenére boldog vagyok, igyekszem kiélvezni az életnek azokat a dolgait (utazás, rengeteg szabadidő, anyagi gondtalanság), amiket nem tudnék, ha családot kellene ellátnom. Így legalább ha mégis összejönne még a család, sosem fogom úgy érezni, hogy bármiről le kellett mondanom érte az életben.
2012. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Változtatnék az életemen,de nem tudok.Aki azt írja,hogy márpedig lehet,az adjon tanácsot,hogyan??

Egyetemre már nem tudok menni.Nemcsak a korom miatt,hanem a pénz miatt is.nekem nincs több százezrem,hogy elvégezzek egy egyetemet.Örülök,hogy megélek.Arról nem is beszélve,hogy nyelvet sem tudnék már tanulni,hiszen anno annak idején az orosz nyelvvel is gondjaim voltak(diszlexiás vagyok,képtelen vagyok nyelvet tanulni)

Van szakmám ami halott szakma.Szakmámban dolgozom két műszakban.Váltanék szívesen,de sehová nem vesznek fel.Mégis mi okból vennének fel egy irodába adatrögzítőnek például??A szakmámon belül hiába ugrálok másik munkahelyre a fizetésem nem lenne több,és a szakmai létrán sem tudnék feljebb menni..(nincs hova feljebb menni)

Szóval egy okos tanács???Hogy lehet változtatni pénz nélkül??

Legalább van munkám,amiben utálok dolgozni.Van családom.Van egy fiam,de mégis úgy érzem 40 évesen semmit nem értem el az életben,még mindig a nagy nullán vagyok..

2012. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!