Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreznél/gondolnál/mondanál...

Mit éreznél/gondolnál/mondanál, ha a párod azzal jönne, hogy ismerőse azt mondta hogy láttak egy másikkal enyelegni?

Figyelt kérdés
a párodnak mit mondanál? azokkal az ismerősökkel tegyük fel, nem tudsz beszélni, nem tudod magad kimosni. és tegyük fel ártatlan vagy.
2012. máj. 28. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ártatlan vagyok,akkor bizonyítanám valahogy hogy hol voltam akkor, vagy megmondanám, hogy higgyjen nyugodtan másoknak é mehet amerre lát.
2012. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az is érdekelne, ha nem vagy ártatlan.
2012. máj. 28. 19:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiderítettem ki mondta,odamentem a faszihoz,aztán elmagyaráztam neki hogy jó lesz ha befogja,és nem magyaráz hülyeségeket.
2012. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"megmondanám, hogy higgyjen nyugodtan másoknak é mehet amerre lát."

ezek szerint, jobb lenne, ha fel sem hozná mit hallott? te nem kérdeznéd meg a párodtól?

2012. máj. 28. 19:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben arra a részre koncentrálnék, hogy a párod jobban bízik az "ismerősében" (hiszen elhiszi neki, amit mond), mint benned. Ez egy kapcsolatban szerintem elég gáz.

Én nem magyarázkodnék, hanem felajánlanám, hogy ha nem bízik bennem, akkor kívül tágasabb.

2012. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezni lehet. Az még nem bűn. De ha nem hisz neked, az már baj. Az sem mindegy, hogy valaki milyen stílusban kérdez.
2012. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha igaz, akkor nincs mit tagadni, ha nem igaz, akkor meg szmbe kell nézni az ismerőssel mindenképp, mert másként ott marad a bogár a fülben...
2012. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha ártatlan lennék, akkor visszakérdeznék, hogy kiaz a jó akarom, aki be akar mocskolni? Aztán csak vigyorognék rajta, elmondanám hol voltam, kivel és mit csináltam, aztán hozzátenném, hogy annak hisz akinek akar, én tudom hogy ártatlan vagyok és kész.


Ha nem lennék ártatlan, akkor óvatosabb lennék, hogy ne lássanak meg még véletlenül sem, ha már voltam olyan béna és lebuktam, akkor lehet beismerném, de ha nem és hirtelen kérdést szegezne nekem a párom, akkor biztos hebegnék habognék össze-vissza. Nem tudok valami jól hazudni, pláne nem rögtönözni.


Egyébként, ha a páromról terjesztenének ilysmiket természetesen rákérdeznék és ha tagad, megkérném, hogy mondja a szemembe, hogy nem vág át, nem történt semmi. Ha rezzenéstelen arccal megteszi, akkor neki hiszek és nem a pletykáknak, de nyitott szemmel járnék és amint lebukik gondolkodás nélkül vágnám ki, mert nem elég, hogy megcsalt még a képembe is hazudott... Azt hiszem ennyi!

2012. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én ettől kiakadok. Az egész életem erről szól, hogy mindenki tudja, hogy én mit csinálok, mikor veszek le pénzt, mikor eszek egy sajtburgert a mcdonaldsban, mikor megyek kirándulni, ki visz el a suliba stb.

Mindezt apukám hallja vissza, és ő számonkér, megsértődik stb.

Szóval amikor a párom ilyet hall, attól is nagyon kiborulok, persze megmagyarázom, hogy nem voltam senkivel, és elküldöm az illetőt a halál f.szára, hogy nem bír magával foglalkozni.

Szerencsére a párom bízik bennem, plusz ő teljesen más stílusban kérdezi, mint apám.

2012. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
face to face mindent. A páromnak az igazat, mert megérdemli, azért a párom, aztán vagy megbeszéljük a párommal, hogy ismerős infóit ignoráljuk (nem javaslom, mert pletykálkodni fog úyis, és a huszadik helyről származó ilyen info lavinát indíthat el), vagy ismerőst együtt ( vagy külön-külön számon kérjük) Csak, hogy neki se legyen kellemes. Sok ember ilyen; unalmas az élete, ezért nyakig van másokéban.
2012. máj. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!