Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi vesz rá egy nőt, hogy nős...

Mi vesz rá egy nőt, hogy nős férfivel kezdjen?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 08:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
engem pl. átvágott azzal, hogy nincs senkije
2012. máj. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
92%

7. Azért egy bizonyos kor fölött az ilyesmivel számolni kellene a nőknek. Szerintem az extrém esetektől eltekintve hatalmas naivság vagy hanyagság(!) kell ahhoz, hogy ezt ne lehessen észrevenni.

Mikor ez kiderül, akkor is bennemaradnak a kapcsolatban, mert a szerelem az nagy úr... Szerintem nem akkora, hogy miatta szembeköpjük magunkat. Valószínűleg az ilyen nőknek azelőtt sem voltak határozott elveik a megcsalással és a normális szerelmi viszonyokkal kapcsolatban. Rengeteg a 'majdcsak lesz valahogy' ember. Szerintem ez csupán gyengeség, embertelenség. Nem tudom sajnálni őket. Egy szerelem csak akkor ér többet a saját életemnél, ha a kettőnk boldogságát szolgálja anélkül, hogy másnak ártanánk ezzel.

2012. máj. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
66%
Sok nő "pasizásnak" fogja fel, az őt nem érdekli, hogy annak a másik nőnek meg az élete múlik, múlhat ő miatta. mert ha belehabarodik a csávó akkor megy a válás, veszekedés. Sok a pénzéhes, kalandra vágyó liba. Én biztos, ha megtudnám hogy a lányom ha lesz ilyet csinálna az biztos, hogy kapna egy pofont. Nem érdekel, hogy CSBE lenne de ne legyen az én lányom erkölcstelen.
2012. máj. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
87%

Én azt látom hogy hosszú távon olyan nők mennek bele akiknek nincs rendben az önértékelésük és az önbizalmuk.

Nem hisznek benne igazán hogy tudnak fogni egy rendes pasit.

Vagy nem akarnak. De ez a kevesebb.

2012. máj. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Szemét dolog, de azért ne felejtsük el, hogy igazán a férfi a hibás egy ilyen helyzetben!!! Vannak gátlástalan kígyók, akik mindenkin átgázolnak, de vannak naív, jó hiszemű, elcsavart fejű lánykák is (melyik bűn a felsoroltakból?!)akik mire észbekapnak, már gaz csábítókká lépnek elő? Ugyan már, az élet nem ilyen fekete.fehér, mint ahogy írják néhányan.
2012. máj. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Az állatság nőstény és hím egyedekből áll.
2012. máj. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én a szeretőt a második hibássá teszem, az első az, aki a megcsalással felrúgja a saját eddigi kapcsolatát. Senki nem kötelezi rá, az meg ostoba indok, hogy elcsábították.

Emberek vagyunk nem pedig állatok, hogy az ösztöneinknek éljünk! Van agyunk, amely látja a következményeket és van szívünk is, ami tudja, hogy otthon van a helyünk a szerettünk mellett.


Szerintem a kérdés nem az, hogy egy nőt, hanem hogy alapvetően mi vesz rá embereket (férfiakat is!), hogy szeretőkké váljanak? Egyszerűen annyi, hogy a nős vagy házas fél nem tisztességes.

És mondhatja nekem bárki, hogy ez meg az volt az ok a megcsalásra és egy hibás sosincs. De akkor előtte vagy rendezem a kapcsolatot vagy vége van és utána lehet más felé kacsintgatni.

Minden más tisztességtelen megoldás, akkor is, ha az illető ezt nem látja be és próbálja védeni magát.

2012. máj. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Általában a nős férfi kezd ki a lányokkal, persze ritkábban fordítva is történhet.

Az igazi bűnös egy ilyen viszonyban az, aki házasságban él, ő az aki megcsalja a párját, családját.

A férjemnek ugyan tetszeleghet bárki, egy kaland sem ér neki annyit, hogy elveszítse a családja bizalmát.És persze vannak férfiak, akik nem tudnak/nem akarnak nemet mondani, ők az alapvetően hűtlen típusok.Ezért nem a nőt kel okolni.

2012. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést: "kell"!
2012. máj. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nős pasi azt állítja, milyen rosszul él a házasságban, különben is már válófélben van, csak a nő ragaszkodik a kapcsolatukhoz, de egy-két hónap, és elválik, csak addig kell türelmesnek lenni... Aztán kiderül, hogy nem is rossz a házasság, csak kevés a sz.x, lyukra van szüksége, esze ágában sincs elvállni, de ha kiderül a dolog, az a szerető hibája, ő a ribanc, a férj csak vétlen áldozat.
2012. máj. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!