Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem működik a szex, mégis ő a...

Nem működik a szex, mégis ő a nagy szerelem. Van így értelme?

Figyelt kérdés

3,5 éve vagyunk együtt, nagyon jól megvagyunk, sosem veszekszünk, még csak nézeteltérés sincs köztünk. Az elején minden működött szex terén, kb 1-1,5 éve romlott meg. Az előjáték jó, élvezem is, de maga az aktus része rossz. Alig lök párat, és orgazmusközeli állapotba jut. Orálnál viszont nincs ilyen "veszély". Ez nagyon rossz számomra, mert én meg kielégületlen maradok. Tudom, hogy szeret, és nem azért történik ez, mert nem szeretne.

Próbáltunk pózt váltani, de akkor is pár lökés után elmenne...

Próbáltuk megbeszélni, de látom, rajta, hogy bántja a dolog, hogy nekem ezzel csalódást okoz. De én ennek ellenére is szeretem, hiszen egymás számára a nagy Ő vagyunk.

Mit tehetnék/tehetnénk? Hosszútávon ez működne vagy változna?


2012. máj. 29. 10:16
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

A helyzet az, hogy szombat este ismét defekt volt, és vasárnapra annyira kipattant, hogy majdnem szakítottunk. De mondtam neki, ha nem változik, el fog veszíteni. Megígérte, hogy tesz értünk.

Elmagyaráztam neki, hogy az önkielégítéssel tudja csak megtalálni azt a pontot, ahol meg tudja állítani az esetleges korai magömlést. Eleinte elbohóckodta, de belátta, hogy nincs más megoldás. Most várjuk a csodát...

Akkor most ne szexeljünk egy ideig? Vagy ugyanúgy legyen szex? Innentől kezdve hogy és mit?

2012. jún. 4. 17:48
 22/22 anonim ***** válasza:
Hát ez csak rajtatok múlik. Egyenlőre talán hanyagoljátok egy kicsit (legalább nagyobb kedve lesz magán gyakorolni), de továbbra biztasd arra, hogy tanulja meg kényeztetni magát. Ha ez már megy, akkor figyeljen arra, hogy mikor van "közel", és akkor álljon meg egy kicsit, néhány másodpercre. Ezt szex közben is gyakorolhatjátok, de sokkal tovább bírja, ha előtte pár órával már megvolt. Nagy önuralom kell hozzá, de elsajátítható. Biztasd továbbra is, az se szégyen, ha mondjuk filmet néz közben... Az már mindenképp haladás, hogy végre belátta a problémát, és tenni akar ellene! Kérlek, majd számolj be az eredményről...
2012. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!