Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem volt az anyámból! Mit...

Elegem volt az anyámból! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy mostanában eléggé sok bajom volt pl: összevesztem a barátnőmmel, ellopták a telefonom és most nem vagyok éppen csúcsformában és erre rátesz anya is 1 lapáttal mert folyamatosan cseszetetk bele köt mindenbe az öcsémmel veszekszünk és nekem van igazam de engem csesz le és nem azért hogy most a gondjaim miatt engem körbe kénne ugrálni de örülnék neki ha segítene 1 pár dologban a helyett hogy csak a hibáimat keresné és kioktatna.

#anyából #csesztetenek
2012. máj. 29. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
És mi a konkrét gond/kérdés?
2012. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Gergő92 válasza:
Próbálj meg kicsit máshogy állni a dolgokhoz. Lehet te nem csinálsz valamit jól, csak nem látod... Isten őrizz történik valami, megbánod az ilyen kijelentéseidet.. Anya csak 1 van..
2012. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az hogy mi a fenét csináljak anyámmal hogy ne csesztessen?
2012. máj. 29. 21:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük a helyzetedet, fogalmunk sincs, hogy milyen az édesanyád, hogy mit nevezel csesztetésnek és azt miért teszi, satöbbi. Magyarul semmit nem tudunk rólatok. Ilyen információk hiányában pedig baromi nehéz (értsd: lehetetlen) tanácsot adni. Nem fogsz igazi választ kapni, csupán pár biztató szót, de az mint tudjuk, nem sokat segít a hasonló bajok megoldásánál. Nem tudom, hogyan segíthetnénk rajtad. Talán vele kellene megbeszélned higgadtan, őszintén.
2012. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
már próbáltam de utána az van hogy feleselek meg hogy ha én oktatom őt ki ami szerintem nem igaz mert én csak megkérem őt nyugodtan hogy mondjuk pl: veszekedtem az öcsémmel és az volt hogy nekem volt igazam és még húzta is az agyamat az öcsém anyu meg csak anyit mondott hogy lehetne már eszed 14 évesen. Erre mondtam hogy abban igazad van hogy lehetne eszem de mindig ezt csinálja és nem e szólna rá hogy állítsa le magát és rögtön jött az hogy ne feleseljek meg ne szóljak bele meg most megint csak vitát akarok.
2012. máj. 29. 22:03
 6/10 anonim válasza:
biztos anyukád is azt hiszi hogy igaza van, az éremnek két oldala van!
2012. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de most nem fogom vissza magam. Azért kell körbeugrálni, mert összevesztél a barátnőddel, vagy mert ellopták a telefonod? Persze, lehetne anyukád megértőbb, de anyukáként azt tudom mondani, hogy ezt ki kell érdemelni, még a saját fiamnak is(aki 7éves, de ha nincs rend a szobájában, esetleg visszafelesel, vagy nem csinálja meg a házit, akkor nem fogom körberajongani).

Ha pedig segítséget szeretnél tőle, akkor ez a legegyszerűbb: Anya, van rám egy kis időd? Szeretném, ha ebben és ebben a dologban segítenél, mert egyedül nem megy és szükségem van a tanácsodra. Megbeszéljük?

Sorry mégegyszer, ez a véleményem;)

2012. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon el vagy keseredve. Keress egy jóbarátot és mondd el neki, hogy mi az ábra, az segíteni fog. A többiekkel ne törődj, most nem kioktatásra van szükséged, hanem pár megértő szóra, hogy összeszedd magad.
2012. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ühüm, a többieket úgy értettem, hogy itt a többi válaszolóval. (Ettől persze még lehet, hogy igaz, amit mondanak, de ha már nem leszel ennyire boldogtalan, akkor ráérsz elvarrni a szálakat.)
2012. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég önző vagy szegény hogy 14 évesen mennyi problémád van, készülj a későbbi életedre. Az én anyám a hajamat tépte ha nem úgy néztem vagy mondtam ahogy ő elvárta. Később sírva fogsz visszagondolni ezekre az évekre hogy mennyire is jó dolgod volt.
2012. máj. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!