Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha rajtakapnád a...

Mit tennél, ha rajtakapnád a lányodat, amint épp egy másik LÁNNYAL szexel?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: korán hazaérkezel, a lányod nem számít rád, azt hiszi, egyedül lesz otthon. Mikor hazaérkezel, és benyitsz a fürdőszobába, meglátod a lányodat a kádban, amint éppen egy másik lányt ujjaz!!! Te mit tennél ebben a helyzetben??
2012. máj. 30. 13:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kifordulnék az ajtón, majd ha ők is kijöttek meginvitálnám egy beszélgetésre. Először lehet, hogy szívinfarktust kapnék, de elbeszélgetnék vele mint nő a nővel.
2012. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Semmi közöm a szexuális vágyaihoz. Külön identitás- úgy éli ezt meg, ahogy neki jólesik. Elnézést kérnék, amiért kopogás nélkül benyitottam és mennék a dolgomra. 28L
2012. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Én is inkább a fürdőszobán kívülről várakoznék amíg kijönnek :D
2012. máj. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves? Az azért számít.
2012. máj. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Akkor rögtön? Hát nem akkor támadnék rájuk a kérdésözönnel mikor félmeztelenek, mikor elment a kislány elbeszélgetnék vele az érzéseiről. Megrökönyödnék igen, de megpróbálnám nem eltusolni, megmásítani hanem csak elmondani, hogy tudja mi mivel jár.
2012. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Hát,terhes legalább nem lesz...:)
2012. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Először szívrohamot kanék.

Aztán biztos, hogy később szeretnék a lányommal beszélni az érzéseiről. Sok fiatal csak kíváncsi, és egyáltalán nem biztos, hogy ez az, aminek látszik. Bevallom, annak idején nekem is volt egy hasonló esetem, bár nem ennyire durva. 23 éves lehettem, és kíváncsi voltam, meg a barátnőm is. Aztán rájöttünk, hogy ez nem a mi utunk. :D


Szóval komolyan elbeszélgetnék vele. Nem morogva, nem sértve, nem felháborodva, hanem normálisan.

2012. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Semmit. Sosem értettem másoknak mi baja azzal, hogy valaki nem heteró. Legfeljebb zavarban lennék mert szexel. De azt ugyanúgy ha fiúval.
2012. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Bocsi, 13 éves lehettem. :D Nem mindegy...
2012. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Igazából most az mitől jobb, ha azon kapod a lányod, hogy egy pasival kefél a fürdőkádban?

Ez a 100 éves vicc nem hittem hogy igaz is lehet:

-"Kislányom, ti mit csináltok odafent, ami ilyen hangos?"

-"Kefélünk anya!"

-"Jah, az más, már azt hittem, cigiztek"


Elsőnek mégiscsak magát a tényt kéne figyelembe venni, nem?

2012. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!