Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalt nők válaszát...

Tapasztalt nők válaszát várom, mit csináljak ha a barátom elkényelmesedett a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok

2 év után úgy érzem csak én cipelem a kosarat, elkényelmesedett a barátom és ennek révén hisztis picsé váltam ami úgy gondolok érthető.


1 héten kb 2szer találkozunk. Tegnap is átmentem és egész nap csak játszott a telefonnal. De ez csak egy példa.

Szakításon nem gondolkozok. Hátha van más lehetőség is.


23Nő/33ff



2012. jún. 1. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről és ha szerinte nincs probléma és hisztis csa vagy akkor szakíts vele.Fiatal vagy egy ilyennel ne vesztegesd az időd.
2012. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam. Azt mondja nem igaz,és hogy minél többet találkozunk annál jobban bántom ezzel.
2012. jún. 1. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Csinálj közös programokat. Menjetek strandra, kirándulni, állatkertbe, vidámparkba, vagy csak sétáljatok. Valószínű, hogy te sem vagy egy érdekes nő, ha ő így viselkedik veled.Tegyél ez ellen. Dobd fel a kapcsolatotokat. Készíts egy gyertyafényes vacsorát, fürödjetek együtt egy gyertyával kivilágított kádban, ami mellé odakészítesz 1 ü. pezsgőt, utána illatos olajjal masszírozzátok meg egymást...
2012. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű: ne menj át hozzá. Ne hívd sehova. Kényelmesen beszélgess el vele telefonon/neten, hogy ne azt vegye le hogy meg akarsz szabadulni tőle, de ne kezdeményezz.

Ha nem kap észhez, nem érdemes rá pazarolnod az idődet.


Tapasztalatból beszélek, az én párom anno annyira belejött hogy csak én megyek mindig hozzá, hogy annyira nem volt képes hogy kikísérjen a buszmegállóig.

Tartott ez addig, amíg le nem estem egy kötélről. Veszettül sajgott a hátam, mozdulni alig bírtam. A laptopom a páromnál maradt.

Egy hétig nem tudtam kimozdulni otthonról, és annyira nem volt képes hogy elhozza nekem a gépet, holott szükségem volt rá.

A végén begurultam, elvánszorogtam hozzá és sűrűn szitkozódva hazacipeltem a laptopom.

Na akkor hasonlót léptem, egész gyorsan megváltoztak a dolgok :)

2012. jún. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És mégis hogyan rángassam el és készítsek vele közös programokat, ha nem hajlandó?? A fürdő meg volt, kap tőlem ajándékokat is. De az biztosan nem megy, hogy elrángassam bárhova. Az hogy nem vagyok érdekes nő...hát lehet, de ezen múlik?? Nem 2 emberen?
2012. jún. 1. 14:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki ,hogy erzel es mit szeretnel...mert sok pasi nem tudja kitalalni sokszor ,hogy mi noknek mi a bajunk eppen:) De igen sok pasi amint megkapja a not alabbhagy az erdeklodes pedig egy kapcsolatot apolni kell ugy marad tartos es szep.. Mi is ket eve vagyunk egyutt de nagyon jol megvagyunk parom allandoan a kivansagaimat lesi kedves megerto de mondjuk mikor en ereztem,hogy alabbhagyott a szenvedely akkor raszoltam,hogy heee itt vagyok es ez nekem nem jo foglalkozzon velem is:) Hogy-hogy nem koltoztetek meg ossze?
2012. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint a "beszéljük meg" és hasonlók csak akkor oldják meg a problémát, ha 1. mind a két fél felismeri, hogy VAN probléma 2. akarnak is tenni a megoldásért és a szükséges lépésekben egyetértenek.

Ott, ahol az egyik nem ismeri fel, hogy a másiknak a helyzet kényelmetlen, az reménytelen és borítékolható a vége.

Az első 7 éves kapcsolatom utolsó két éve erről szólt... mondtam, hogy van probléma, nekem ez így nem jó - szerinte meg nem. Aztán úgy döntöttem, ennek vége, mondtam, hogy akkor alakulóban van új kapcsolat, ennyi volt. Visszasírta magát. Két hónap múlva ugyanott tartottunk.

Sajnálom, de csodát ne várj, és a helyzet még rosszabb lenne, ha gyerekeitek is lennének.

2012. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!