Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok nyeregben érzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok nyeregben érzi magát, és elkényelmesedett a kapcsolatban és úgy érzed semmit nem tesz meg kettőtökért, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Hogy változnál te is meg, hogy érezze azt, amit te érzel, mikor semmit nem tesz meg érted?
2011. jún. 20. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont ezen szoktam én is filózni, mert szerintem velünk is ez van. Szóval érdekelnek a válaszok!
2011. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azthiszem kicsit engemis.. Hasonló helyzet. előző válaszoló: nemed? és kérdés feltevőjétől szintén ezt kérdeném.:)
2011. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Meg kell beszélni vele, hogy szerinted (és szerinte) mi a gond a kapcsolattal, és miben szeretnél (és ő miben) változást.


Innentől mind a kettőtöknek tenni kell érte. Ha a párod nem hajlandó rá, úgyis szakítás lesz belőle előbb-utóbb.


Egy kapcsolatért folyamatosan tenni kell, vigyázni kell rá, hogy jó legyen. Egy év után, de még öt év után is.

2011. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 napietus ***** válasza:
elutaznék egy-két hétre valahova nélküle, mondjuk apámmal, vagy a hugaimmal. valószínűleg rájönne, hogy hiányzom :)
2011. jún. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:) aranyosak a válaszok, lány vagyok 21, hát igen :D ha nem látna huzamosabb ideig, talán rájönne, hogy hiányzom :D ez tetszett :)
2011. jún. 20. 15:52
 6/6 anonim válasza:
Velem is ez volt..aztán valamiért elkezdtünk veszekedni..én meg ráijesztettem és összepakoltam a cuccait, és megmondtam neki hogy ha nem tud értékelni akkor ne raboljuk egymás idejét.. aztán természetesen nem szakitottunk (nem is az volt a célom) azóta normálisabban viselkedik és látom rajta, hogy szeret..de ezt persze cs egyszer lehet megcsinálni mert én is beleunnék ha a pasim állandoan a szakitással jönne..
2011. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!