Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarhat közös gyereket?

Miért nem akarhat közös gyereket?

Figyelt kérdés
A feleségemet terhesen hagyta el az akkori barátja, én meg vállaltam őt és a babáját. A gyerek nem tudja, hogy nem én vagyok az apja és nem is akarjuk neki elmondani, már 7 éves és nagyon megterhelné. Egy család vagyunk, de régóta szeretnék egy közös gyereket is, ő viszont nem akar róla hallani. Sosem mondja, hogy konkrétan miért nem, csak hogy hagyjam ezzel. Nem akarom ráerőltetni, de olyan jó lenne, ha lenne pl. egy fiam. Sokat dolgozom, ő itthonról dolgozik, egy gyereket még el tudnánk tartani. Nem tudom, hogy miért nem akarja megbeszélni.
2012. jún. 1. 23:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%
Lehet hogy fél hogy a nagyobbik gyerek előbb utóbb rájönne hogy nem te vagy az apja mert a közös gyereketek nagyon hasonlítana rád.Vagy lehet hogy nagy fájdalmat okozott neki a barátja és azóta nem is akar hallani a terhességről.
2012. jún. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem 7 év után kellett volna megbeszélni, hanem azonnal.
2012. jún. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
21%
Keress egy olyan nőt, aki szül neked egy gyereket, és nem a másét tartatja el veled. A helyedben nem halogatnám, később csak nehezebb lesz, aztán meg túl késő.
2012. jún. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
69%
ez lehet valamilyen pszichés dolog. terhesen lett elhagyva. rakd össze. tudat alatt lehet, hogy neki terhesség= fájdalom
2012. jún. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
40%
túrórudi: neked aztán vannak érzelmeid.
2012. jún. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
41%
Vannak ám, kétszeres apa vagyok, és nem mondanék le róla senki kedvéért.
2012. jún. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%
Ezt meg kell beszélni.Ha később se akar,te pedig igen,mást kell keresned.
2012. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
25%

Az is lehet, hogy mindig is csak egyetlen gyereket akart, és ez nem változott attól, hogy más lett azóta a párja.

Meg az is lehet, hogy attól tart, terhesen nem olyan vonzó, és az előző párja esetleg azért hagyta el, és fél attól, hogy megint ugyanígy alakulna.

2012. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
26%

túrórudi: az nagyon szuper, hogy te ilyen apuka vagy.


unokahugomnak viszont olyan apuka jutott, aki 10 hónapos korában döntött úgy, hogy nem akar többé apuka lenni. csak remélni merem, hogy nővérem talál majd valakit, akiben a 3 éves unokahugom találhat majd egy apaképet - normális nagyapa híján. nem, nem az anyagiak miatt, hálistennek exapuka jól keres, és van jó gyerektartás. ha viszont valaki évekig előadná a jófej pótapát, és úgy lépne le unokahugom mellől, biztos, hogy utána nem akarna velem találkozni.

2012. jún. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Akkor 19 volt, a barátja meg egy éretlen kölyök, tehát nem számíthatott sokkal többre. Most viszont látja, hogy milyen jók vagyunk együtt, nincs oka félni.
2012. jún. 1. 23:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!