Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarhat közös gyereket?

Miért nem akarhat közös gyereket?

Figyelt kérdés
A feleségemet terhesen hagyta el az akkori barátja, én meg vállaltam őt és a babáját. A gyerek nem tudja, hogy nem én vagyok az apja és nem is akarjuk neki elmondani, már 7 éves és nagyon megterhelné. Egy család vagyunk, de régóta szeretnék egy közös gyereket is, ő viszont nem akar róla hallani. Sosem mondja, hogy konkrétan miért nem, csak hogy hagyjam ezzel. Nem akarom ráerőltetni, de olyan jó lenne, ha lenne pl. egy fiam. Sokat dolgozom, ő itthonról dolgozik, egy gyereket még el tudnánk tartani. Nem tudom, hogy miért nem akarja megbeszélni.
2012. jún. 1. 23:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen azért nem akar gyereket, mert nem és kész. Egyrészt fiatalon otthagyták terhesen, másrészt, fél, hogy a másik gyerekkel is otthagyhatják. Lehet ilyen félelem is benne. De az is lehet, hogy egyszerűen nem akar több gyereket is kész. Végülis nem fejőstehén, hogy akkor, amikor mondják. Egy gyerek felelősség. Különben én sem szülnék még egyet.
2012. jún. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Túrórudi te aztán jó önző vagy!


és ha a férfi nem akarna gyereket, akkor persze más lenne a helyzet....

2012. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Nem én vagyok önző, hanem a kérdező felesége.

Teljesen érthető az, amikor az ember gyerekre vágyik. Sajátra.

Persze más a helyzet akkor, ha valamilyen egészségi probléma miatt nem lehet gyerek, ezt el lehet fogadni, de azt nem, hogy nem szülök neked gyereket, mert csak, fogadd sajátodként azt, aki nem tőled van.

Ez az önzés, és az egészséges érzelmek hiánya egy fiatal pár esetében.

2012. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Persze akkor se más a helyzet, ha a férfi nem akar gyereket, a nő meg igen. Akkor lépni kell, nincs mese, elképzelni sem tudom, hogy egy ilyen "párt" mi tart össze.
2012. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Egy gyerek is nagy felelősség, főleg a mai világban.
2012. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Az. Viszont a kérdezőnek egy sincs.
2012. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
De olyan, mintha az enyém lenne, nagyon szeretem. Csak hiányzik még egy.
2012. jún. 2. 21:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!