Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért akarhat gyereket az aki...

Miért akarhat gyereket az aki nem is szereti őket?

Figyelt kérdés
Volt valakinél igy a férje? Most állandóan azzal jön nekem h szeretne meg minden, eddig azért nem volt neki mert nem szereti a gyerekeket. Számomra nem derült ki h miért akar akkor mégis, ha most semenyivel nem szereti jobban a gyerekeket. Lehet az idő is? 37éves.
2012. jan. 29. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ő mit mond erre?
2012. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Más gyerekét lehet hogy nem szereti, de attól a sajátját még szeretheti.

Régen én sem voltam oda a gyerekekért, mégis akartam gyereket, és tudtam, hogy a sajátomat szeretni fogom. Azóta szeretem a többi gyereket is.

2012. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az idő, igen. Fel is kell nevelni.
2012. jan. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A gének továbbörökítése sokkal erősebb ösztön, mint a gyerekek szeretete.
2012. jan. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kapuzárási pánik. Gondolom, szeretné megérni a gyerekei diplomaosztóját, neadjisten unokákat. Ehhez pedig 37 évesen épp ideje felébredni, mert ugye az sem biztos, hogy egyből sikerül a baba stb.


A saját gyerekéhez mindenki máshogy áll hozzá. Az én párom régen sem, most sem szereti igazán a gyerekeket, DE a mieinket imádja és mintaapa.

2012. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igaza van annak, aki azt írta, hogy a sajátját szeretheti, attól még, hogy ezidáig a többi gyereket nem szerette!

S igen, az idő is gondolom arra ösztönzi, hogy most már vállaljon gyereket.

Nem egy pasit ismerek, akiből ki sem néztem volna, hogy egyszer apa lesz, aztán meg a sajátjukat imádják.

2012. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az én férjem sem szereti különösebben a gyerekeket. A kisfiúk pedig kifejezetten idegesítik.


Nos.....kisfiunk született :D, akit mindennél jobban imád. És mostmár jobban elvan az többi, "idegen" gyerekekkel is.

2012. jan. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen esetet ismerek személyesen, de ő nő, viszont az indíték/ok lehet ugyanaz, hogy egy közös gyerektől érezné szorosabbnak, biztosabbnak a Ti kapcsolatotokat.

Amit én ismerek, ott a nő kifejezetten azért akart gyereket, hogy a férfit maga mellett tudja. Nos azóta külön vannak, de a férfitől több törődést és szeretet kap a gyerek...

2012. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért a saját gyerek az más. Apukám sem akart soha, aztán elég későn ugyan, de lettem én, és engem imád. Szóval ha lenne saját gyereke, őt biztos nagyon szeretné.
2012. jan. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok oda a gyerekekért, a legtöbb egyszerűen idegesít, soha nem értettem, hogy mások miért tartják őket cukinak.

Most kismama vagyok, és már most imádom a babámat, és ezt tudtam előre, hogy a saját gyerek az teljesen más, ezért mertem vállalni. Nem kell feltétlenül gyerekimádónak lenni ahhoz, hogy valaki jó szülő legyen.

Más gyereke viszont még mindig idegesít :)

2012. jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!