Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-16 éves fiúk, lányok!...

15-16 éves fiúk, lányok! Nektek milyen a kapcsolatotok a kistestvéretekkel aki 5 éven aluli?

Figyelt kérdés

Van hogy együtt alszotok, fürdetek, vagy egyéb? :-)

Nekem van egy 16 éves lányom és egy 2 éves kishúga. Ha a nagylányom hazaér a suliból a kicsinek egyből csak Ő létezik, én akkor amolyan bejárónőként érzem magam , mintha ők lennének anya és lánya :-)


2012. jún. 2. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:

a kicsik imádják a nagyobb testvérüket (szinte istenítik, utánozzák, nekik is az kell ami a nagynak, ők is azt akarják csinálni amit a nagy)

ez néha egyébként terhes a nagynak, mert levakarhatatlanok


egy nagyobb testvér (bár nem ekkora korkülönbséggel)

2012. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok, az öcsém nemsoká 5 éves. Szerencsére nálunk sok kis szoba van az emeleten, tényleg kicsik, de van belőle 5. Mikor megszületett az öcsém, anyuékkal aludt, most már külön szobája van, sosem aludtunk együtt, el sem tudom képzelni. Nem akart átjönni sem, nem én vagyok gonosz, szeretem őt, ha rámbízzák, megyünk játszóra, volt, hogy orvoshoz is én vittem. Fürödni sem tudnék vele, anyuék sem, velem sem fürödtek. Esetleg fürdetem, de olyankor én nem fürdök (csak nyakig vizes vagyok tőle). Nem tudok vele úgy összenőni, a családunk sem volt soha olyan, hogy nyaltuk-faltuk volna egymást. Úgy nézem, nem szomorú ez miatt, néha odaszalad egy ölelésre, megkapja, puszi-puszi, és megy is tovább játszani.
2012. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok, imádom a gyerekeket, jó lenne, ha lenne egy tesóm, pláne egy húginak örülnék, de már nem lesz, úgyhogy majd a saját gyerekeimet figyelgetem :)
2012. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :-))
2012. jún. 2. 13:13
 5/8 anonim válasza:
Én 14 éves vagyok és az unokahúgom 4 éves. Imád velem játszani amikor vele vagyok egy pillanatra sem tudok leülni. Nagyon szeretem.
2012. jún. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én 23 vagyok, a hugom 13. Korábban nálunk is ez volt:)

a mai napig ha találkozunk el sem enged, belém kapaszkodik..

Szerintem csak azért van, mert nem én nevelem, tehát ha olyat tesz, nem szídom meg pl,csak szeretetem, mint a nagyszülők, és persze ,,női példának" inkább engem néz, mert közelebb vagyok hozzá korban...

2012. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én 14 éves fiú vagyok és van egy 18 hónapos öcsém.Imád engem

én vagyok a 2. apja :D

2012. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én inkább az egyik barátomról tudnék "mesélni" ehhez a kérdéshez :D..Nos,van egy 14 éves fiú barátom,akinek van egy 11 éves kishúga (tudom,ez nem 5 éven aluli kistesó,de akkor is érdekes :-O).Elváltak a szüleik,és a barátom és a húga is az anyukájukkal maradt.Egy szobájuk van,de két ágy van a szobában.Ennek ellenére a Cintus állandóan átmászik a Tomihoz xD..Ezt onnan tudom,hogy volt már,hogy ott aludtam én is náluk :D.Ilyenkor a Tomi nem löki el magától a kislányt..Olyan mintha neki mindegy lenne.Na meg a másik legjobb barátom,a Lili nemrég összejött a Tomival,és a Cinti nagyon féltékeny a Lilire xD..Ha sétálnak az utcán,akkor a kislány állandóan fogja a bátyja kezét,meg minden..Buszon állandóan az ölébe ül xD..Ez nagyon aranyos :3 De szokatlannak tartom,hogy 11 éves létére ennyire kötődik a 14 éves bátyjához O.o
2012. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!