Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen a kapcsolatotok az...

Milyen a kapcsolatotok az osztályfőnököddel?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és én az osztályfőnökömmel nagyon jól kijövök:) mostanság egyre több gond van a családommal és ezt látja rajtam és azt mondta, hogy nyugodtan mehetek hozzá bármikor, ha elszeretnék mondani valamit, vagy kéne a segítség :) legelöl ülök a tanári asztal mellett közvetlenül, egyedül és nem enged onnét elülni:D mert nekem ott a helyem szerinte:)


Nektek milyen a kapcsolatotok az ofőtökkel ?:)


Köszönöm előre is:)


14/L


2012. febr. 8. 19:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagy nő az osztályfőnököd?
2012. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nő:D
2012. febr. 8. 19:21
 3/21 anonim ***** válasza:
én jóba vagyok a osztályfőnökömmel.(idősebb férfi).elég figyelmetlen,elég sokmindent elfelejt a kora miatt,elhaggya a dogákat stb.xd,de amúgy mindig lehet menni hozzá akármilyen problémával.szóval jó. 14L
2012. febr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Jó a viszonya az egész osztálynak az osztályfőnöknek. Egy jó fej, 28 éves fiatal "srác". írja őt mindenki.

17/l

2012. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
én is jó viszonyt ápoltam/ok az osztályfőnökömmel/eimmel.
2012. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

szär. Jópofizunk egymással,"hülyéskedünk" (ő azt hiszi vicces én meg eljátszom,hogy vicces),de amúgy igyekszem elkerülni ahogy csak tudom.15l

De van pár tanár akikkel nagyon jól elhülyülök.. bár azok férfiak ..hűha ebbe még bele se gondoltam lehet valami bibi van itt.xd:DD jó csak viccelek:D van egy nő tanár is akivel nagyon jól kivagyok.

Férfi tanár (26 éves) ének

Nő tanár (25 éves) kémia

A többi mind férfi és 28 felettiek:D

A legtöbb tanár meg kinem állhat,dehát ez van nem tetszik nekik a 'remek' humorérzékem..nem tudják mi a jó,szegények.

2012. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem. Múltkor véletlenül otthon maradt az ellenőrzöm mert ki kellett mosni a táskám és ugye kipakoltam , reggel meg siettem és elfejtettem bedobni a táskába.

És rögtön, hogy majd felhívja a szüleimet meg így meg úgy.

De az egyik tanáromat nagyon szeretem. Fiatal, 28 éves nő de nagyon rendes. :) Mindig mondja, hogyha bármivel problémánk van nyugodtan fordulhatunk hozzá.

Meg tök jól ellehet beszélgetni vele.

15/L

2012. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

8. ban elég laza volt...előszeretettel dobálta az ököl nagyságú kulccsomóját,meg a krétát... másnap meg mintha mise történt volna...

mostmár normálisabb lett, hála istennek:D

2012. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%

Lányom osztályfőnöke 31 éves , nő.

Jó, mert én meg 35 éves vagyok és elég jókat tudunk beszélgetni nem csak a lányomról hanem a családról, stb. Volt már rá példa hogy együtt vásároltunk ő és még pár anyuka . Mindenki szereti, viszont a gyerekek soha nem élnek vissza a bizalmával, ha ő mond valamit akkor az szent :-)

A gyerekeket már most imádja pedig még csak fél éve "vannak együtt". Van hogy csak úgy szól nekik hogy hétvégén megy moziba ha valakinek van kedve mehet vele , vagy mekizni , múzeum stb.. :-)

35.N

2012. febr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
De jó nektek, az én osztályfõnököm (nõ) egy idegbeteg drámakirálynõ... Egyik nap elsírja magát elõttünk, másnap kiabál velünk, harmadnap jópofizik, vigyorog egész órán. És ezt nem viccbõl írom. Mindenért beír nekünk intõket és karókat, egyik alkalómmal házi feladatnál az osztály 3/4-e ne csinált meg egy 2 mondatos feladatot, be is vágta nekik a karót! Az osztályfõnöki órákat végigrettegem, nehogy valamilyen újjabb cselekedetem miatt célpontjává váljak. Sajnos nála csak úgy szerezhetünk jó pontot, ha jól benyalunk neki. Eddig nem csináltam semmit, kereste is bennem mindenhol a hibát, a fél óra a szidásommal telt el, most, hogy folyamatosan jelentkezek órán, kedves vagyok, segítek mindenben, már imád... Így megy ez, de most legalább nem utál és nem kell rettegnem. :D 15/L
2012. febr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!