Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pedofil hajlamai vannak a...

Pedofil hajlamai vannak a férjemnek?

Figyelt kérdés
Van egy kislányunk,aki 4-éves.Többször előfordult hogy "lovacskásat" játszottak.Olyankor az ölébe ültette,fogta a kezét ,és ugrált a kislány.Közben érintve az ő nemiszervét.Mikor ott maradt a tekintetem,akkor alrébb tette a gyereket.. Délutáni pihinél magához szorinva ölelte az ágyban,mindketten oldalt fekve.. Nem tudom hogyan bizonyosodjak meg abban hogy hajlamai vannak.Valami azt súgja hogyha van is "tettekig" nem fajúlna.Ezt senkivel nem tudom megbeszélni,nem tudom mit tegyek.
2012. jún. 2. 14:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 A kérdező kommentje:
Kicsit kapkodott a magyarázat..De remélem azért érthető!
2012. jún. 2. 14:03
 2/72 anonim ***** válasza:
89%
Ezek semmit nem jelentenek, lovacskázás közben elugrál a gyerek ide, oda. Az alvásban se találok semmit. De mondjuk ha már ilyen megfordul a fejedben, akkor valamit érzel. Figyeld őket, de ezek a jelek nem utalnak rá.
2012. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
100%
akkor azt hiszem az emberek nagy részének pedofil hajlamai vannak! ha csak ennyi miatt vágnánk mindenkire h pedofil akkor az apukák nem játszhatnának a gyermekekkel...
2012. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
95%
Jelen esetben neked vannak ferde fantáziáid.
2012. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg,szerintem nincsenek pedofil hajlamai a leveled alapján.
2012. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, ezt ugye nem gondolod komolyan!?!? Megáll az ész...

Az apukáról van szó, aki törődik és játszik a kislányával! Miért kell ebbe belemagyarázni mindent? Ha egy nő csinálja ugyanezt, akkor miért nem jut eszedbe ilyesmi?

Őrület, ami manapság folyik, már minden kb. férfire rámondják, hogy pedofil, aki hozzá mer érni egy gyerekhez.

2012. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj már, és mikor te felveszed a gyereket, ő nem ér hozzá a melledhez? Akkor te meg leszbikus vagy?

Csak szereti a kislányát.

2012. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy nincs igy!!! Imádom őket! De ez egy megmagyarázhatatlan érzés amit nem tudok hova tenni..
2012. jún. 2. 14:12
 9/72 anonim ***** válasza:
100%
Ma troll nap van.
2012. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 fúróferkó ***** válasza:
83%

Egy jó anya mindig észrevesz olyan dolgokat ,ami árthat a gyerekének.Az "ártatlan játékokat" nem szabad elbagatellizálni.Sok anya szembesült már visszafordíthatatlan,és egyértelmű már nemcsak jelekkel.Sőt ha nagyobbacska lányuk panaszkodni mer az anyjának még (talán a szégyentől)a férfi társa védelmére kel.

Nem biztos,hogy pedofil hajlamai vannak a férjednek,de tudni kell azt is,hogy a kislányok ebben a korban nagyon nagy felfedezők,és játékot színlelve ,bizony szívesen "lovacskáznak".Ezt a szokását kell a gyereknek irányítani.

2012. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!