Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a páromat...

Hogyan vegyem rá a páromat arra, hogy használja a hajára való szert?

Figyelt kérdés

Párom munkájából eredően egész nap sapkát hord a fején. Az évek során kikoptatta a haját hátul a forgónál.

Vettem neki egy hajszeszt, mivel biztos voltam benne, hogy nem genetikai a kopaszodás, hiszen máshol semmi baj a hajával, használta 2 hónapig, aztán abbahagyta. Most, 2 hónappal később már látványosak az új hajszálai, de megint kezdenek kopni. Nem hajlandó használni a hajszeszt, mert meggyőződése, hogy nem használ semmit, és nem tudom neki bebizonyítani, mert nem látja a feje tetejét.

Mit tegyek? Hiába próbálom rábeszélni...

Persze, ha kikopaszodna a feje teteje, sem szeretném kevésbé, de fiatal ő még ahhoz, hogy kopasz legyen. Nem is állna jól neki, vékony arca és nyaka van, úgy nézne ki, mint aki beteg.


2012. jún. 3. 02:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jó, de úgy gondoltam, hogy talán egy másfélét kipróbálna, pláne, ha az kényeztetéssel is együtt jár neki. De maradhatsz a harmadik válaszoló tanácsánál is :))
2012. jún. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!