Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 70. 000 Ft-ból (3 műszak) meg...

70. 000 Ft-ból (3 műszak) meg lehet élni Pesten, albérletben? Vagy mennyi az a minimális összeg, ami elég erre? Testvéremről van szó.

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 15:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok függ az igényeitől! Szobát akar bérelni vagy lakást?
2009. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Ha diákról van szó,vagy fiatalról(20-25éves)akkor szerintem ha ki fog egy olyan házat,ahol csak diákok,egyetemisták és ilyen fiatalabb korosztály lakik,akkor 20-25ezerből megússza. Ha úgy van,ebben már benne van a szoba,a fűtés,a víz, és stb. De hogyha úgy akar házat,hogy egyedül,akkor szerintem a 40ezerrel,plussz még a rezsivel számolni kell.
2009. júl. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is max. egy szobát tud bérelni, vagy ketten egy szobában műsor. Kaját is kell venni, bérlet egyéb igények...a 70ezres fizu sajnos nagyon kevés
2009. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Hát albérletben, ha egyedül lakna nem igazán. Olyan 35ezerért már lehet találni, de inkább 40ezerre számíthat minimum. És akkor még a rezsi, ami a fogyasztásától is függ, az imént néztem egy 25m2 garzont, aminek a havi rezsije átlag 25ezer a hirdető szerint. És akkor még nem evett, nem vett bérletet, nem vett ruhát stb.

Ennél olcsóbban csak lakótársakhoz mehet, de ott is olyan, hogy mondjuk 20-25 ezer havonta plusz a rezsi x része, attól függ mennyien vannak, és akkor még szobatársa is van. Esetleg megeszik a kajáját is. (Én teljesen ki is akadtam, hogy csak egy kevéssel olcsóbb és még külön szobám sem lenne, mikor kerestem, mert itt tanulok...)


Ha olcsóbban talál, akkor szerencsés.

2009. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Egyedül nem, többen közösen bérelve van lehetőség.
2009. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
SAJNOS "NEM".
2009. júl. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem szeretne lakótársakat, és álomvilágban él, azt hiszi, ennyiből meg fog tudni így élni. Sajnos úgy néz ki, tényleg én gondoltam jól. Mennyi az a minimum, ami ehhez kellene? Ha jól értettem, kb. 50.000-be kerül rezsivel a legolcsóbb lakás is.
2009. júl. 1. 16:09
 8/21 anonim ***** válasza:
Min. nettó 100-at kellene keresnie, hogy megéljen. Akkor már van külön szobája (szoba, nem lakás!!!), az kb rezsivel együtt olyan 45-50. Plussz BKV bérlet 9000 körül (pontos árat nem tudok, és a maradékból tud kajálni, élni, hazautazni.
2009. júl. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Igen, kb. 50e forintba. Nyáron lehet kevesebb, télen jóval több.

Ha ketten költöznének, akkor simán ki lehetne jönni 2X 70.000.-ból, de egyedül?

Bátor, hogy neki mer vágni így az életnek.

Mi is megtettük ezt három éve a férjemmel, de mi ketten voltunk.

2009. júl. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti nem. Egy lakást bérelni minimum 45-50ezer/hó + a rezsi. Egy szobát bérelni rezsivel kb. 40ezer havonta. A bkv bérlet még 10ezer, ami ugye mindenképpen kell, szóval marad minden másra 20 ezer havonta.
2009. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!