Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nő hagyja ott a férjét...

Ha a nő hagyja ott a férjét egy másik férfi miatt, az miért esik általában más elbírálás alá?

Figyelt kérdés
Ha a férfi teszi ezt egy más nővel, akkor az megbocsáthatatlan gaztett, de ha fordítva van, akkor "nem ő volt az igazi", " nem adott meg mindent a férj", "eltávolodtunk egymástól" szövegek jönnek. Miért kell ezt így beállítani, miért nem lehet egyenlő félként tekinteni a férfira, ha a hibákról van szó?
2012. jún. 5. 14:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mindkét nemnek vannak gyengeségei.

A férfinál pl. az ivás azért számít annak, a nőnél meg nem annyira, mert a férfinak kéne tudnia uralni az érzelmeit, nem siránkozva, magát sajnálva az alkoholba menekülnie. Míg egy nő, ha nem tud feldolgozni valamit, és ezért különböző szerekhez nyúl, pl. antidepresszáns, alkohol, akkor az azért van rendjén, mert ő az esendő, lelkileg törékenyebb, érzékenyebb.

Egy férfinél ez viszont rossz pont. Azonkívül, mivel a férfi eredendően agresszívabb, és ha iszik, ez sokkal jobban felfokozódhat, mint egy nőnél.

Tehát ezért lehet jobban elítélni egy férfit, ha iszik, mint egy nőt.


A nőknél meg sokszor a túlevés, aktivitás hiánya (edzés, szex) róható fel nekik. Vagyis, hogy elhíznak.

Ez épp olyan dolog, hogy a férfi a vérének nem tud parancsolni (dugás), míg a nő a zabálást és lustaságot tudja kevésbé kontrollálni.

2012. jún. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

Hát szerintem meg a nőknek nem mentség, hogy "törékenyek". Bezzeg más esetben szeretik hangoztatni, hogy ők az erősebbek lelkileg. Aztán meg piti kis gondokért nyúlnak a nyugtatóhoz, piához...

Én nem tudom elnézni a nőknek ezt. Volt szerencsém az anyámat így látni, hát nem sajnáltam, hanem megvetettem, mert egy utolsó gyenge féreg. Egy nőnek kéne ott lennie a gátnak, hogy a gyerekeit nem teszi ki ilyennek, mert normális anyára vágynak.

Undorító dolog, ha egy nő beiszik...

2012. jún. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
mert a mai világban a nők elképesztően taplók-tisztelet a kis kivételének- és nekik minden férfi szemétláda,minden más nő pedig ribanc. ők meg tökéletesek.
2012. jún. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy undorító, ha egy nő iszákos, de gyengébbek lelkileg, mint a férfiak. A legtöbben.
2012. jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van ez, mert ha a nő megy el, akkor viszi magával a gyereket. Ha pedig a férfi akkor a gyerek marad a nővel így ő a gonosz aki elhagyja őket. Szerintem is nevetséges ez a hozzállás.
2012. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!