Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ér ennyit az amit érzek?

Ér ennyit az amit érzek?

Figyelt kérdés
Eléggé érdekes a szitú, de csak kiváncsi vagyok a nagyközönség véleményére. Régebben egy osztályba jártam egy lánnyal, aki már akkor szimpatikus volt számomra, de egy akkori kapcsolat miatt nem mehettem túl a barátságon. Azóta már elhagytam a sulit is meg, a lánnyal is alább hagyott a kapcsolattartásom. De szakítottam, nem sokkal azután, hogy elmentem az "abból" a suliból. Egyik nap arra kelek, hogy a kérdéses leányzó a fürdőszobámban van, ugyan is a bátyám haza hozta éjszakára egy buliból, és mivel mindketten jó ittasak voltak, megtörtént ami megtörténhetett. Később elkezdtem megint találkozni vele, és összejöttünk, tudatában annak, hogy bátyám és ő, előbb együtt voltak mint mi. Nem tudom hibáztatni, mivel a lány is épp szakított, és kapcsolatot keresett. Bátyám se tudhatta, hogy a volt osztálytársammal kúrt. Már 2 hónapja együtt vagyok a lánnyal, nagyon kedves és igazán hozzám illő, visszacsinálná miattam, de nem bánta meg. Még pedig azért nem. (most tőle idézek. ) "ha aznap a bátyád nem fektet meg, akkor mi sose jövűnk össze. " És igaza van. Na akkor most mi is van:??

2012. jún. 5. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ezt neked kell tudnod, hogy mi is van?

Ha neked igy jó, hogy a bátyáddal volt elõtted, akkor viseljed is a következményeket. Lehet késõbb ujra összebujnak!

2012. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha bátyádnak csak egy éjszakára kellett, és nem veszi rossz néven, hogy a volt nőjével vagy, akkor nincs ezzel gond.
2012. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi itt a gond? Nincs annyi facér lány, hogy egymás levetett nőit időnként ne vegyük fel!
2012. jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amint látszik téged ez zavar. Hidd el, egyre jobban beleszeretsz a lányba, annál jobban fog zavarni. Szóval most tedd tisztába az agyadban, hogy eltudod-e ezt neki nézni, vagy sem! Az a múlt, ahogy leírtad egy éjszaka volt és egyikük sem tudta ki kinek a kijével is van.
2012. jún. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem te vetted el a szüzességét, nagy ügy.
2012. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Agnetha válasza:
Gusztus kérdése.
2012. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!