Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az öcsémmel?

Mit csináljak az öcsémmel?

Figyelt kérdés
Na az a bajom hogy az öcsém folyamatosan beszólogat nekem és ha rászólok hogy hagyja abba akkor még neki áll feljebb és utána meg anyu neki add igazat. Pl: Néztem 1 filmet megkértem hogy maradjon csendben hisz már csak 10 perc van körülbelül belőle, de ő nem hagyja abba csak kekeckedik hogy ne halljam a filmet. Utána amikor vége volt akkor megköszöntem neki hogy milyen rendes volt és mondtam neki hogy nagyon b*nkó volt ez tőle. Elmondott anyunak és persze hogy neki lett igaza mert nekem lehetett volna több eszem is hogy mondjuk átmegyek a másik szobába tv-ni. Mostanában viszont eléggé elfajultak a dolgok mert már ha nem tetszik neki valami akkor megüt vagy kiabál vagy ha nem tetszik neki valami akkor lek*rváz. De mostanában anya sincs mindig itthon ha meg itthon van akkor nem akarja a veszekedést hallgatni amit megértek.

#lecsesznek
2012. jún. 5. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy, és hány éves az öcséd? Ez azért fontos egy ilyen kérdésben, egy hároméves kisfiúval azért másképp kell bánni, mint egy tizenöt évessel.
2012. jún. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én 14 éves vagyok az öcsém meg 9 éves
2012. jún. 6. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:

9 éves, és ütöget meg lek*rváz?Az szép.

Próbáld meg azt hogy telóról vagy valamiről elinditasz egy hangfelvételt mikor együtt vagy az öcséddel.Ha beszólogat meg minden akkor utána mikor kimegy te megállítod és lejátszod anyukádnak.Vagy ha van kamerázási lehetőség akkor lefilmezed.És akkor anyukád már biztos neked fog hinni.Általában az anyák mindig a kisebbik gyereket szeretik jobban.

Amúgy ügyes vagy hogy eddig kihúztad az öcséddel,de én a helyedben már olyan pofont adtam volna neki, hogy egy életre megjegyzi a kezemet.

2012. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi ez jó ötlet amúgy anyu mindig azt mondja hogy én ugyanúgy beszólogatok neki és nem hiszi el hogy nem mert ha megteszem akkor nem mehetek 1 hétig sehova
2012. jún. 6. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!