Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon meddig fog tartani,...

Vajon meddig fog tartani, hogy nem akarok párkapcsolatot? Elképzelhető, hogy többet nem is leszek rá alkalmas?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, volt egy majdnem 5 éves párkapcsolatom ami nem volt tragikusnak nevezhető, de nem is az a tipikus leányálom boldog párkapcsolat volt. Elegem volt már de nem tudtam szakítani mert nagyon szerettem őt, de a végén ő szakított. Én nagyon ki volta borulva, aztán neki lett új nője én meg még jobban összetörtem. Aztán pár hónapja túl tettem magam rajta, azóta folyton csak arra gondolok, hogy egyedül szeretnék élni, szeretnék venni majd egy lakást, dolgozni, barátnőkkel lenni és nem is akarok magam mellé még egy pasit. Úgy érzem csak a gond van. Jönnek a veszekedések, meg kompromisszumot kell kötni, alkalmazkodni stb. De félek, hogy magányos leszek ha nem keresek párt. Mit tegyek? Olyan fura érzéseim vannak:(

2012. jún. 6. 15:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ezen lehet segíteni, de inkább privátban a továbbiakat. :D
2012. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy érzek. Egy éve vagyok egyedül, és azóta el sem tudom képzelni, hogy valakivel új kapcsolatot létesítsek. Most így nekem jó, de a jövő aggaszt. Nem tudom, fog-e ez változni idővel.
2012. jún. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én 4 évig voltam egyedül. Most 2 éve, és most fájdalmas szakítás előzte meg. Most jó így, nem tudom később találok-e valakit akit tudok így szeretni és viszont. Te fiatalabb vagy nálam, én 23 évesen épp abban a 4 évben voltam kb.
2012. jún. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!